Skocz do zawartości
  • 0
WojtekjJ

Sony S500 i Yamaha RX-V1800

Pytanie

Pozdrawiam wszystkich w moim inauguracyjnym wątku.
Mój pirwszy zakup ze ścieżką dzwiękową HD do użytku w zestawie z tytułu (połączenie HDMI) wprowadził małą konsternację. Po wybraniu ścieżki DTS HD na płycie z koncertem Pat-a Metheny ampli pokazywał core DTS i nie byłem w stanie zmusić go do dopisania HD na wyświetlaczu. Po zmianie ustawień po stronie odtwarzacza żeby wysyłał PCM, słał 7.1 czyli zgodnie z instrukcją źródło było HD.
Próby zmuszenia Yamahy do dekodowania DTS HD kończyły się problemem.
Bardzo prosiłbym o informację/podpowiedź gdzie popełniam błąd. :lol:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Błąd popełniłeś przy zakupie odtwarzacza - ten model nie robi w DTS-HD MA



Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='BoDeX' post='100870' date='10.05.2008, 12:27 ']Błąd popełniłeś przy zakupie odtwarzacza - ten model nie robi w DTS-HD MA



Pzdr.[/quote]

Fakt bezsprzeczny, Dokładnie opisałem to w MEGA-TEST'ie tego odtwarzacza zamieszczonym na tym portalu: [url="http://hdtvpolska.com/MEGA-TEST-SONY-BDP-S500-najnowszy-blu-playerek-od-SONY-t8082.html"]MEGA-TEST[/url]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Raczej tu nie ma problemu, sygnał jest DTS HD HighResolution 5.1 nie Master Audio. Więc problem jest chyba w innym miejscu. Zresztą jak pisałem po przestawieniu wyjścia z SONY na PCM sygnał idzie zdekodowany w 7.1 wieć sony rozpoznaje, że to jest DTS HD HR (jeżeli sygnał jest DTS HD MA, to sony dekoduje tylko DTS core i mamy sygnał 5.1)
Więc z prośbą o pomoc podtrzymuje moje pytanie.
e-support sony zwala winę na Yamahe, Yamaha zwala winę na sony.

Pozdr

PS. Soft 3.70 wgrywał mi się prawie godzinę !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...