Skocz do zawartości
janosik1

Amoi 26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jako nowy.Czytam wątki o telewizorze Amoi i chcę również cos dodać od siebie.Zakupiłem telewizor tej marki w lutym tego roku.Pograł mi trzy miesiące.Wyłączyłem go z pilota a nastepnego dnia miałem tylko głos.Pilot nie reaguje na polecenia a wręcz odwrotnie regulator siły głosu przełącza kanały przełączanie kanałów włącza regulację siły głosu itd. Oddałem go w tym tygodniu do naprawy.Wiozłem go 26km do sklepu w ElektroWorld na Targówku.Tam go przyjeto czas oczekiwania 21 dni nie dostałem żadnego telewizora zastepczego na czas naprawy a jeszcze muszę go po naprawie odebrać sam. Wygląd i wrażenie jak na pierwszy raz sprawiał dobre.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi ale gdzie ty go kupiłeś? W ElectroWorld? Czy tylko go tam zawiozłeś do naprawy (poprostu za kase, żeby zobaczyli ? O_o ) SOrry do tego sklepu nie zachodzę więc się pytam : tam można kupić AMOIa ?

Współczuje problemów ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='janosik1' date='21.05.2006, 12:24 ']Witam wszystkich jako nowy.Czytam wątki o telewizorze Amoi i chcę również cos dodać od siebie.Zakupiłem telewizor tej marki w lutym tego roku.Pograł mi trzy miesiące.Wyłączyłem go z pilota a nastepnego dnia miałem tylko głos.Pilot nie reaguje na polecenia a wręcz odwrotnie regulator siły głosu przełącza kanały przełączanie kanałów włącza regulację siły głosu itd. Oddałem go w tym tygodniu do naprawy.Wiozłem go 26km do sklepu w ElektroWorld na Targówku.Tam go przyjeto czas oczekiwania 21 dni nie dostałem żadnego telewizora zastepczego na czas naprawy a jeszcze muszę go po naprawie odebrać sam. Wygląd i wrażenie jak na pierwszy raz sprawiał dobre.Pozdrawiam
[right][post="5110"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
...model 26" oferowany przez sieć EW reprezentuje starą, nie produkowaną juz serię, Electro podobnie jak MM na tego typu promocje czyści magazyny z kurzu u producentów
nie ujmując temu Amoi oczywiście,
Electro daje własną gwarancję na własnych warunkach, i w tym przypadku nie jest to door-to-door, radził bym jakoś pozbyc się tego TV, i zakupić aktualny model 26" serii Advent, który jest droższy ale o klase lepszy, i obęty gwarancją 24 mce d-t-d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' date='21.05.2006, 13:38 ']Powiedz mi ale gdzie ty go kupiłeś? W ElectroWorld? Czy tylko go tam zawiozłeś do naprawy (poprostu za kase, żeby zobaczyli ? O_o ) SOrry do tego sklepu nie zachodzę więc się pytam : tam można kupić AMOIa ?

Współczuje problemów ; /
[right][post="5113"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]Telewizor zakupiłem właśnie w tym sklepie w Warszawie na Targówku jako najnowszy model i zachwalany przez sprzedawcę.Gwarancja 24 miesiące reklama w ramach gwarancji.Nie wiem co będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przypominam wszystkim zainteresowanym, że zgodnie z obowiazującymi przepisami w Polsce sprzęt o wadze większej niż 10 kg będący na gwarancji, który uległ uszkodzeniu musi być odebrany przez gwaranta na jego koszt lub dostarczony na jego koszt. To samo dotyczy zwrotu po naprawie.
I nie mogą tego zmienić żadne punkty gwarancji.
To tak ogólnie.
Szczegóły łatwo znaleźć w sieci
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='olatigid' date='21.05.2006, 13:42 ']...model 26" oferowany przez sieć EW reprezentuje starą, nie produkowaną juz serię, Electro podobnie jak MM na tego typu promocje czyści magazyny z kurzu u producentów
nie ujmując temu Amoi oczywiście,
Electro daje własną gwarancję na własnych warunkach, i w tym przypadku nie jest to door-to-door, radził bym jakoś pozbyc się tego TV, i zakupić aktualny model 26" serii Advent, który jest droższy ale o klase lepszy, i obęty gwarancją 24 mce d-t-d.
[right][post="5114"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]Dzięki nie wiedziałem o tym.Zachwalany był przez sprzedawcę jako nowość.Kupiłem go 12.02 tego roku.Jak możesz to napisz na moje PW lub majla jak ewentualnie rozwiazać ten problem.Telewizor w tej chwili jest w naprawie.Przepraszam że piszę post pod postem i to swoim ale chciałem odpowiedzieć wszystkim.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='janosik1' date='21.05.2006, 15:58 ']Dzięki nie wiedziałem o tym.Zachwalany był przez sprzedawcę jako nowość.Kupiłem go 12.02 tego roku.Jak możesz to napisz na moje PW lub majla jak ewentualnie rozwiazać ten problem.Telewizor w tej chwili jest w naprawie.Przepraszam że piszę post pod postem i to swoim ale chciałem odpowiedzieć wszystkim.Pozdrawiam
[right][post="5124"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

modele serii Dynamic i Crystal a o tej tu piszemy to nie nowość, serie te nie są już produkowane i oferowane na rynek europejski, są to modele sprzed ponad roku,
jesli ktoś oferuje je jako nowość, to po prostu nie mówi prawdy albo nic o nich nie wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm a co sadzicie o modelu Amoi Advent LC26AF1E, rozwazam kupno TV wlasnie 26" zastosowanie to Xbox360, narazie SDTV, dvd i od czasu do czasu moze jakis film hd z kompa. Budzet to ok 2500zł a ztgo co widz w dgitalo jest teraz za 2559zł
Kompletnie nic nie wiem o tej marce i trudno znalezc opinie na temat tego modelu,
Jak wypada w porownaniu z konkurencja w tej samej klasie cenowej ( Samsung LE26R72B Samsung LE26M51B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='norbikz' post='31904' date='29.12.2006, 22:19 ']Hmm a co sadzicie o modelu Amoi Advent LC26AF1E, rozwazam kupno TV wlasnie 26" zastosowanie to Xbox360, narazie SDTV, dvd i od czasu do czasu moze jakis film hd z kompa. Budzet to ok 2500zł a ztgo co widz w dgitalo jest teraz za 2559zł
Kompletnie nic nie wiem o tej marce i trudno znalezc opinie na temat tego modelu,
Jak wypada w porownaniu z konkurencja w tej samej klasie cenowej ( Samsung LE26R72B Samsung LE26M51B)[/quote]

Najwiekszym "za" dla Amoi (dla zastosowania z Xbox) - mimo rodzialki 1366x768 - [b]przyjmuje sygnal 1080p[/b] (!) przez HDMI i Component
(co do konkurencji - n/c) . Co do reszty plusow - mimalne smuzenie , super skalowanie, no i oczywiscie szybkosc dzialania (przelaczanie kanalow , zrodel - tu dopiero najnowszy Philips 37" full zaczyna gonic , choc nie ciagle nie dorownuje)

--
Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje sie, ze te pieniadze to dobry tv, ale czy lepszy od tych samsungow ktore wymianilem wyzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='norbikz' post='31959' date='30.12.2006, 02:18 ']Wydaje sie, ze te pieniadze to dobry tv, ale czy lepszy od tych samsungow ktore wymianilem wyzej?[/quote]

Nawet nie ma co porownywac do wymienionych przez Ciebie Samsungow. Zdecydowanie lepszy.

--
Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A sprawdzales jakie rozdzielczosci obsluguje przy podlaczeniu do PC? Gdzies wyczytalem, ze max to 1280x1024, a jak jest z rozdzialkami "panoramicznymi"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...