Skocz do zawartości
Kruczek

PS3 Bluray GRY Z USA ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym poruszyc watek sprowadzania gier z USA na PS3 czy zna ktos jakies konkretne sklepy ktore robia wysylke na Polske , prosze o podzielenie sie tematem bo z tego co wiem jest juz brak regionow jesli chodzi o gry .. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Kruczek' post='97348' date='16.04.2008, 23:52 ']Chcialbym poruszyc watek sprowadzania gier z USA na PS3 czy zna ktos jakies konkretne sklepy ktore robia wysylke na Polske , prosze o podzielenie sie tematem bo z tego co wiem jest juz brak regionow jesli chodzi o gry .. :D[/quote]

www.amazon.com

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, ale musze kolegę pmcomp rozczarować - Amazon US nie jest lekarstwem na wszystkie nasze bolączki :D
Sony od dawna (dokładnie od japońskiej premiery PSP) zaciekle ściga wszelkie przejawy importu hardware/software przeznaczonego na konkretny rynek, a "wypływającego" na inny. Niejedna firma zapłaciła już solidne kary, że o upadku tak kultowego molocha jak sklep Lik-Sang nie wspomnę... AFAIK teraz jest nagonka na importerów DualShocka do EU i sklepy, które je oficjalnie sprzedają. Tak więc ani Amazon, ani Play-Asia, ani żaden inny sklep spoza EU nie porywa się już na sprzedaż produktów Sony poza granice swojego kraju.
Co do gier, polecam eBay US, jak najbardziej - gry z wysyłką tańsze niż u nas w sklepach i często wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='97357' date='17.04.2008, 07:47 ']www.amazon.com

Pozdro[/quote]

Wrzuć do koszyka i wybierz jako adres dostawy PL. Niestety nie przejdziesz dalej. Amazon US to tylko filmy i muzyka.


Jesli juz to games-asia.com wysyła do EU. Maja tez przy grach wpisane Free Shipping Worldwide. Nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Jax' post='97384' date='17.04.2008, 11:53 ']Wrzuć do koszyka i wybierz jako adres dostawy PL. Niestety nie przejdziesz dalej. Amazon US to tylko filmy i muzyka.


Jesli juz to games-asia.com wysyła do EU. Maja tez przy grach wpisane Free Shipping Worldwide. Nie testowałem.[/quote]

Boże, to ściągnijcie sobie z Australii: www.dvdcrave.com .
Ceny znakomite.
Za GT5P zapłaciłem z przesyłka 110,- zł. Szło 7 dni.
Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tu, sklepik z Kanady.... [url="http://www.cdromshop.com/"]http://www.cdromshop.com/[/url]
Gry na PC wysyłali mi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='97386' date='17.04.2008, 11:58 ']Boże, to ściągnijcie sobie z Australii: www.dvdcrave.com .
Ceny znakomite.
Za GT5P zapłaciłem z przesyłka 110,- zł. Szło 7 dni.
Pozdro[/quote]

Ja nie potrzebuje, bo juz mam. A to była tylko uwaga do Twojej odpowiedzi wprowadzajacej w błąd założyciela tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Jax' post='97391' date='17.04.2008, 12:21 ']Ja nie potrzebuje, bo juz mam. A to była tylko uwaga do Twojej odpowiedzi wprowadzajacej w błąd założyciela tematu.[/quote]

He, bo nie wiedziałem i nie przypuszczałem nawet, że amazon nie wysle mi gry na PS3.

Paranoja.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...