Skocz do zawartości
Gmeru

MEGA TEST: Toshiba 32XV505DG vs Samsung LE-32A557P2F vs Panasonic TX-32LZD80F | 32" Full HD

Rekomendowane odpowiedzi

Przylaczam sie do powyzszego pytania, tez mnie to bardzo ciekawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Test bardzo profesjonalny, tylko mi w nim brakuje mojego Sharp'a LC-32X20E, osobiście uważam, że mógłby konkurować z podanymi modelami... =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jaromir123' date='16.04.2008, 01:01 ' post='97171']
witam. test godny uwagi wiec trzeba podziekowac :) szkoda ze nie uwzgledniles nowego filipa a konkretnie modelu 9603 .moze ktos juz pracuje nad testem tej nowej zabawki ze stajni philipsa ? pozdr
:blink:;)
Dołączam do propozycji rozszerzenia testu conajmniej o: Philips 9603, Sharp i JVC
:o:o

Edytowane przez wlodpe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam Panasonica TX37LZD85(37" i 100Hz) i jego cena była 4400 PLN. Obraz idealny, trochę za mało zieleni a rozjaśnić można spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://img213.imageshack.us/my.php?image=32040gx4.jpg"][img]http://img213.imageshack.us/img213/7506/32040gx4.th.jpg[/img][/url]

gdzie dorwac takie "tablice kalibracyjne"? Edytowane przez jataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DUŻE ZASTRZEZENIA DO TESTU 32'' FULL HD


witam, jak możecie prezentować taki test w którym od początku Toshiba (zresztą moja ulubiona firma) jest dyskryminowana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - dlatego to piszę .

dwa pozostałe tv stoją na podstawkach w pionie a tośka jest oparta o szafkę i to pod kątem ok15 stopni oraz jest trochę przekrzywiona lewym bokiem do tyłu.
(byłem w Diditalo i też zwróciłem uwagę na ich okrągły podest , na którym stały dwa lcd 40" i żeby patrzeć na nie na wprost ekranu trzeba sobie pospacerować 1metr w przwo i w lewo.- w tym teście nikt z aparatem nie biegał w koło więc i różnice w jakości obrazu będą zauważalne- ale to nie jest już test obiektywny)

ten test to według mnie wielka lipa i był zrobiony dla panasonica
- i radzę go zrobić ponownie , bo w obecnej wersji niczym nie odbiega od porównania telewizorów stojących na półce w "sklepie nie dla idiotów"

p.s.
do dzisiaj miałem o was lepsze zdanie

pozdrawiam i liczę na szybkie wprowadzenie poprawek

nie wiem skąd takie zachwyty co do jakości przeprowadzenia testu ;( Edytowane przez robert1v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...