Skocz do zawartości
maxiuca

HD-EP10 czy HD-E1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie
działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! własnie wgrałem do mojej xe1 sofcik zmieniajacy wersje 2.8 do 2,5 + region free a potem znów wersje 2.8 i płytki dvd ze stanów chodza jak złoto, w koncu sobie obejrze dodatki do blade runnera i pogram z córcia w gre na harry poterze, dzieki chłopaki za ten sofcik :):):)
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sebik' post='95149' date='06.04.2008, 11:03 ']Teraz jeszcze jakiś magik mógłby odblokować porty USB i będzie można oglądać ripy z płyt BR.[/quote]

To chyba tylko w ERA'e :) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sebik' post='95149' date='06.04.2008, 11:03 ']TADA!
Mogę to oficjalnie potwierdzić... Przerobiłem XA2 na XE1.... Wszystko ładnie gra.
Po raz pierwszy dziś na display'u mojej Toshki pojawiły się napisy 575i oraz 575p.[/quote]


[b][color="#ff0000"]NO TO SZCZERE GRATULACJE :blink:

[color="#000000"]Czy udałoby Ci się opisać "krok po kroku" cały proces ?
[/color][color="#000000"]Warto byłoby przykleić ten temat w dziale Toshiby HD, bo tutaj szybko zginie ...
[/color]
[color="#000000"]Pzdr.
[/color]
[color="#000000"]BoDeX ®[/color]
[/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sebik' post='95149' date='06.04.2008, 12:03 ']TADA! Mogę to oficjalnie potwierdzić... Przerobiłem XA2 na XE1.... Wszystko ładnie gra.[/quote]


Napisz proszę jak wygląda w HD-XA2 sprawa napięcia zasilającego. Działa na 230V 50Hz?

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sebik' post='95083' date='05.04.2008, 22:43 ']To chyba pytanie do serwisu? Ale, jest to oficjalny FW Toshiby z Australii... A więc?

[url="http://www.toshibaav.com.au/service_download_centre.html"]http://www.toshibaav.com.au/service_download_centre.html[/url][/quote]

chodzi mi o to że skoro zdjęty jest region to wiadomo że był wgrywany przerabiany soft i ślad po tym zostaje (skoro już nie ma regionu).
zatem potencjalnie mogą olać gwarancję lub spróbować zarobić dużo na naprawie.
ja mam gwarancję w pixmanii (więc wysyłam chyba do francji) więc boję się że mnie obciążą kosztami wysyłki + naprawy i nie będzie mi się opłacało naprawiać.

także popieram sugestię BoDeXa by opisać proces "ulepszania" dokładniej. Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='szuwar' post='95246' date='06.04.2008, 20:12 ']Napisz proszę jak wygląda w HD-XA2 sprawa napięcia zasilającego. Działa na 230V 50Hz?

Pozdrawiam,[/quote]
Wygląda cieńko.... Musisz mieć w miarę duży transformator.

[quote]chodzi mi o to że skoro zdjęty jest region to wiadomo że był wgrywany przerabiany soft i ślad po tym zostaje (skoro już nie ma regionu).
zatem potencjalnie mogą olać gwarancję lub spróbować zarobić dużo na naprawie.
ja mam gwarancję w pixmanii (więc wysyłam chyba do francji) więc boję się że mnie obciążą kosztami wysyłki + naprawy i nie będzie mi się opłacało naprawiać.

także popieram sugestię BoDeXa by opisać proces "ulepszania" dokładniej.[/quote]
Wydaje mi się, że, ponieważ ani Toshiba Polska, ani Toshiba Francja nie przesyła ci żadnego nowego oprogramowania do swojego odtwarzacza, to masz święte prawo wgrać sobie oprogramowanie z oficjalnej strony Toshiby z Australii: [url="http://www.toshibaav.com.au/service_download_centre.html"]http://www.toshibaav.com.au/service_download_centre.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='95245' date='06.04.2008, 21:11 '][b][color="#ff0000"]NO TO SZCZERE GRATULACJE ;)

[color="#000000"]Czy udałoby Ci się opisać "krok po kroku" cały proces ?
[/color][color="#000000"]Warto byłoby przykleić ten temat w dziale Toshiby HD, bo tutaj szybko zginie ...
[/color][/color][/b][/quote]


SEBIK, nie daj się prosić - przyklej gdzieś nowy temat z manualem ... :P

W nagrodę dostaniesz [url="http://cgi.ebay.de/Toshiba-HD-XE-1-Update-2-9-CODEFREE-Update_W0QQitemZ270230035346QQihZ017QQcategoryZ159585QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem"]BARDZO CIEKAWY LINK [/url] :)


Pzdr.


BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam kupić HD-E-1 lub nowszy HD-EP 30. Oba sa obecnie w zbliżonej cenie.
Bardzo proszę o poradę który wybrać. HD-EP30 jest chyba nowszym modelem, ale jest o nim stosunkowo malo praktycznych informacji. Oczywiście chodzi mi o otwarzanie dostepnych filmów HD DVD, ale także, a może przede wszystkim wykorzystanie możliwości poprawienia jakości zwykłych DVD poprzez przeskalowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EP- 30 ma problemy z odtwarzaniem płyt , a to , że jest nowszy oznacza tylko , że jest ... gorszy :) ( czytaj - tańszy )

Helmuty oceniali , a są bardzo dokładni i ocenili to tak ...

[url="http://www.fotosik.pl"][img]http://images31.fotosik.pl/233/663de5838cac62e6.jpg[/img][/url]

Ciekawi mnie co siedzi w środku E-1 i EP-30 - analizował to ktoś z Was ?


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='BoDeX' post='95245' date='06.04.2008, 21:11 ']Czy udałoby Ci się opisać "krok po kroku" cały proces ?[/quote]
Żadnej filozofii w tym nie ma. Do XA2 z jakimkolwiek softem wgrywasz po kolei:

1. Downgrade na wersję 1.3 (player po tej operacji jest jeszcze modelem XA2)
2. Zmodyfikowaną wersję 2.0 (player po tej operacji staje się magicznie modelem XE1 z kangoolandii)
3. Wersję 2.501 Region Free od kangurów
4. Wersje 2.7 lub 2.8 od kangurów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Jest taki problem koledzy ż mój TV plasma nie widzi sygnału po HDMI z Toshiby HD e1.Po componencie jest o.k.Wgrany soft 2.8.Sprawdzałem na 2 kablach HDMI ,mam Ferdka 8900 HD i na tych kablach smiga.
Zwracam sie o pomoc bo szkoda mi braku tego połaczenia gdy w TV są 3 we HDMI.Czy to wina wgranego softu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Winnych może być wielu ! ;)

W dziale Toshiba zamieściłem serwisówkę do modeli HD-DVD , jest tam podany sposób diagnozowania w formie rysunkowej krok po kroku.
Jeśli to nie wina samego gniazda i ew. transmitera , to TOSHIBA naprawia takie usterki poprzez .... wymianę płyty głównej ;)

Pobaw się ustawieniami rozdzielczości w menu Toshiby ew. spróbuj odpalić na innym TV


pzdr.

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DZk BoDeX za wskazówki.Muszę jednak cos dodac .Otóż jak kupiłem HD DVD to miałem TV LCD z 1 wej.HDMI.Na tym fabrycznym sofcie było odtwarzanie po HDMI.Na to wej HDMI podłaczyłem tuner sat ,natomiast na component Toshibę.W krótkim czasie zachciało mi sie zmienic soft na ten 2.8 .Wsio grało po componencie,po HDMI byc może nie sprawdzałem ,tego nie pamiętam.W kazdym razie wymieniam TV na plazmę Panasonica z 3 wej HDMI ,podłaczam HD DVD i ..się nie widzą.Podłaczyłem jescze raz odtwarzacz do starego LCD i tez kicha.Zatem co uszkodzenie w Toshibie czy cos z softem?Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie z softem - wgrywałem koledze i żadnego wariowania nie było - nie jestem pewien, czy możesz wrócić do poprzedniej wersji w E1 .
Daj się dogadać urządzeniom - kolejność włączania , może się dogadają ... Kombinuj, niech Ci się uda ! :rolleyes:


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toshiba jest "kochana" :D w E1 z v. 2.5 bez region free zrobiłem 2.501 region free i teraz 4.0 region free ;) i wszystko pięknie śmiga. Wie ktoś może kiedy takie cuda w 3G (EP)

Edytowane przez HD Tosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...