Skocz do zawartości
sergio213

Uwaga na Toshiby HD-A3 i HD-A30 ze stanow

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz ceny odtwarzaczy Toshiba HDDVD (HD-A3 i HD-A30) spadly ostatnio do cen porownywalnych do zwyklych odtwarzaczy DVD (~99$) nabylem oba wymienione powyzej modele. Dodawane do nich 7 darmowych plyt HDDVD i darmowa wysylka do domu czynila ten zakup atrakcyjny tym bardziej ze odtwarzaja one zwykle DVD na ktorych zmierzch w stanach szybko sie nie zanosi.
Dotychczas bylem posiadaczem odtwarzacza HD-A2 na ktorym to ogladnolem moj pierwszy film HDDVD z Polski....Oficerowie. Jakosc Polskiego filmu mnie porazila i dokupujac wspomniane juz lepsze modele Toshiby liczylem na jeszcze lepszy efekt.
Jak to w znanym powiedzeniu bywa ze lepsze jest wrogiem dobrego tak i tu spodkal mnie srogi zawod. Piersza plyta Oficerow 1 zagrala znakomicie ale juz druga pokazala eror M556 i to na obu modelach (A3 i A30). W drugiej czesci Oficerow bylo odwrotnie piersza plyta eror M556 a druga gra bez problemow. Ale prawdziwy zawod spodkal mnie dopiero przy filmie Katyn (ktory dostalem wczoraj dzieki uprzejmosci Dominikjestem).
Po wlozeniu plyty na obu odtwarzaczach pojawial sie ten sam napis napis "[b]no disk[/b]". Cale szczescie ze nie pozbylem sie Toshiby HD-A2 (FW 1.2) na ktorej Katyn zagral znakomicie.

Czy ktos jest w stanie wytumaczyc to zjawisko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toshiby A3 i A30 to pewnie odpowiedniki EP30 i EP35 a wiec napedy trzeciej generacji do odczytow nosnikow HD DVD wiec pewnie nie maja zaaplikowanej opcji odtwarzania filmow nagranych w 25 klatkach(europejskie nie maja) i pewnie bledy z AACs. Czyz nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bartusiak' post='93955' date='31.03.2008, 04:16 ']Toshiby A3 i A30 to pewnie odpowiedniki EP30 i EP35 a wiec napedy trzeciej generacji do odczytow nosnikow HD DVD wiec pewnie nie maja zaaplikowanej opcji odtwarzania filmow nagranych w 25 klatkach(europejskie nie maja) i pewnie bledy z AACs. Czyz nie tak?[/quote]

Nie, nie tak.
To nie jest wina odtwarzaczy, te są w porządku.

Płyty zostały źle przygotowane i wytłoczone. Problem zdjagnozowany juz dawno, nie siejcie paniki. To samo jest z europejskimi EP30 i EP35 - są w porządku.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Płyty, płytami , ale pierwsze co powinieneś zrobić, to aktualizować firmware - w wielu przypadkach to pomagało .

[url="http://toshibahddvd.eu/firmware/download_latest_firmware.html"]http://toshibahddvd.eu/firmware/download_l...t_firmware.html[/url]


Pzdr.

BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekaw jestem czy Katyn jest to ta "zla" plyta ktora chodzi tylko w zlych napedach xboxa i xe1/e1 czy juz ja wytloczyli jaka dobra plyte i chodzi rowniez w tych nowych dobrych odtwarzaczach toshki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bartusiak' post='94154' date='01.04.2008, 08:04 ']ciekaw jestem czy Katyn jest to ta "zla" plyta ktora chodzi tylko w zlych napedach xboxa i xe1/e1 czy juz ja wytloczyli jaka dobra plyte i chodzi rowniez w tych nowych dobrych odtwarzaczach toshki?[/quote]

Katyń w EP35 nie chodzi. Sam sprawdzałem, firmware najnowszy.

Pozdro Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='94304' date='01.04.2008, 21:50 ']Katyń w EP35 nie chodzi. Sam sprawdzałem, firmware najnowszy.

Pozdro[/quote]
W HD-XA2 Katyn chodzi bez problemu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W napędach pierwszej i drugiej generacji chodzi wszystko. Napędy trzeciej generacji nie odtwarzają polskich płyt :
- TAXI 4,
- Testosteron,
- Świadek Koronny,
- Zabójczy Numer,
- Cesarzowa - Klątwa Złotego Kwiatu,
- Katyń,
- Artur i Minimki,
- Oficerowie (2 płyta z I cz.,1 płyta z II cz.),
Działa :
- Apocalypto,
- Hannibal - po drugiej stronie maski,
- Mr. & Mrs. Smith,
- Underworld Evolution,
nie wiem jak reszta PL HD DVD (Babel, Dobry agent, Czerwony kapturek - Historia Prawdziwa i inne) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaktualizowałem mój HD-EP30 do najnowszej wersji firmware 3.003 Włożyłem płyte z filmem „Taxi 4” do napędu i pokazał mi się znany tekst pt. „This disc is not DVD format. Cannot play the disc.” Niestety update nie pomogło :-( :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem dopisać, okazało się że Babel, Dobry agent i Czerwony kapturek - Historia Prawdziwa też działają (EP35/EP30).

Zmiana softu raczej nic nie da, to wina płyt. Odtwarzacze są ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...