Skocz do zawartości
arex56

Promocja Sharpa czy nowość Toshiby ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam do wyboru dwie opcje :
1. Sharp 46XL2E za 7400 pln + Blue ray Sharpa za 599 pln
2. Toshiba 46ZF355DG cena ok. 8200 pln

Koszty obu opcji podobne. Proszę o opinie. Dodam , że muszę zdecydowac w ciagu najbliższych 2 tygodni. Odległośc od telewizora 3,5 m.Sprzęt jaki posiadam to dekoder "n" i kino domowe Denon 1930 + 1907 + zestaw gł. Wharfedale 9.5/9.cm/9.dsf. Dziekuje za wszystkie sugestie. Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='arex56' post='93833' date='30.03.2008, 15:07 ']Witam . Mam do wyboru dwie opcje :
1. Sharp 46XL2E za 7400 pln + Blue ray Sharpa za 599 pln
2. Toshiba 46ZF355DG cena ok. 8200 pln

Koszty obu opcji podobne. Proszę o opinie. Dodam , że muszę zdecydowac w ciagu najbliższych 2 tygodni. Odległośc od telewizora 3,5 m.Sprzęt jaki posiadam to dekoder "n" i kino domowe Denon 1930 + 1907 + zestaw gł. Wharfedale 9.5/9.cm/9.dsf. Dziekuje za wszystkie sugestie. Arek[/quote]

Osobiście brałbym toshibę. Ja poluję na 40zf.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Posiadam właśnie Tośkę ZF46 połączoną z nrecorderem i wszystko działa bezproblemowo.Oglądam z odległości około 2,5m , moim zdaniem promocje ; niekiedy; służą do wypchania sprzętu który nie jest już najnowszy i ma niski popyt.
ps.dodam że samą przyjemnością jest słuchanie dzwięku przez zamontowane głośniki Onkyo . Edytowane przez diana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja brałbym Sharpa - nawet bez tego BluRay'a cena bardzo dobra. Sharp moim zdaniem ładniejszy od Toshiby - jakość obrazu obydwu bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobacz też samsunga, sharp albo samsung.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TOmeKK' post='93864' date='30.03.2008, 17:36 ']Zobacz też samsunga, sharp albo samsung.

Pozdr.[/quote]
Samsung nie wchodzi w grę. Jestem zdecydowany na wybór pomiędzy sharpem a toshibą. Najtrudniejsze pytanie to czy niska cena blueraya zrównoważy różnicę miedzy jakością obrazu tych dwóch lcd. Proszę o opinię tych co sprawdzali to empirycznie. Teoretyków i tych co gdzieś coś przeczytali proszę o wstrzymanie się od głosu. Bez urazy ale interesuje mnie rzetelna opinia.
Funghi - Promocja obowiązuje u wszystkich dystrybutorów sharpa. Ja te ceny znalazłem w Tychach. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='diana' post='93843' date='30.03.2008, 15:50 ']Witam
Posiadam właśnie Tośkę ZF46 połączoną z nrecorderem i wszystko działa bezproblemowo.Oglądam z odległości około 2,5m , moim zdaniem promocje ; niekiedy; służą do wypchania sprzętu który nie jest już najnowszy i ma niski popyt.
ps.dodam że samą przyjemnością jest słuchanie dzwięku przez zamontowane głośniki Onkyo .[/quote]
Czy tosię z "n" masz połączoną przez HDMI a jeśli tak to jakiej firmy. Jak wygląda sygnał SD. Z góry dzieki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tośkę mam połączoną po HDMI kablem Tech+Link .Sygnał SD ogólnie jestem zadowolony , chociaż zdarzają się przekazy ( TVP1, Sport Klub) odbiegające jakością od pozostałych kanałów.Przed Tośką miałem Sharpa 42RD i chociaż to niższa półka to miałem ogólne porównanie producentów lcd .Na dziś gdybym miał wybierac między tymi dwoma tv jeszcze raz wybrałbym Tośkę i nie dlatego że już ją mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj na forum na temat tego Sharpa i Tośki. Z tego co ja przeczytałem to trochę osób poruszało problem różowej poświaty na matrycach Sharpa w wersji XL2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='hartson' post='93910' date='30.03.2008, 22:08 ']Poczytaj na forum na temat tego Sharpa i Tośki. Z tego co ja przeczytałem to trochę osób poruszało problem różowej poświaty na matrycach Sharpa w wersji XL2.[/quote]

Niektórzy uważają, że to Sharp ma lepszy obraz - ja tam nie widzę różnicy jakości obrazu(poza tym ewentualne różnice można zobaczyć tylko gdy się ogląda oba TV obok siebie jednocześnie). Obydwa TV są bardzo dobre. Najważniejsza sprawa to żeby tobie podobał się obraz - co ci po telewizorze, który denerwuje cię jak na niego patrzysz. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...