Skocz do zawartości
blazej_b

Gdzie można kupić jakikolwiek CRT HD??

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='blazej_b' post='93217' date='26.03.2008, 19:59 ']jak w temacie obojętenie jaki, obojętnie gdzie (centrum polski, internet, tel)[/quote]

Co rozumiesz przez CRT HD ????
Przecież z założenia telewizory CRT nie mają nominalnej rozdzielczości.
A co do wejścia HDMI (pewnie o to ci chodziło) to nie słyszałem o takim wynalazku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mało słyszałeś :)

Philips 32PW9551 i samsung slim chyba 409 i 419.

Co do kupna to zostaje chyba tylko rynek wtórny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='radzique' post='93227' date='26.03.2008, 21:12 ']No to mało słyszałeś :)
Philips 32PW9551 i samsung slim chyba 409 i 419.[/quote]

Kurcze .... faktycznie mało słyszałem :)
Z drugiej strony tych TV faktycznie już kupić normalnie nie można.
Stąd pewnie moja niewiedza.
Tematem HDTV zajmuje się raptem parę miesięcy :)

Mea culpa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='93229' date='26.03.2008, 20:43 ']Kurcze .... faktycznie mało słyszałem :)
Z drugiej strony tych TV faktycznie już kupić normalnie nie można.
Stąd pewnie moja niewiedza.
Tematem HDTV zajmuje się raptem parę miesięcy :)

Mea culpa :)[/quote]


No toś teraz przywalił. Jak można nie słyszeć o Philipsie 9551 :) . Wątek o nim na naszym forum, przed wielkim sprzątaniem, miał około 100 stron.
Ten telewizor na dziś urasta do rangi kultowego produktu. To jedyny telewizor, który na rynku wtórnym można sprzedać drożej niż jeszcze rok temu szło go kupić w sklepie :). Ot takie czasy mamy.

A co do pytania głównego, to tylko rynek wtórny pozostaje.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he nie będę czarował :) Po prostu nie słyszałem i już :)
Po prostu gdy zacząłem się interesować tematem (dla mnie) w gre wchodziły tylko LCD. Potrzebowałem monitora do komputera ...... a więc LCD full HD :)
Nie każdy może być omninusem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja miałem nadzieję... bo mam sygnał analog i niepodoba mi sie lcd. no ale cóż mozna zamknąć temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jeszcze są produkowane jakiekolwiek CRT HD? Chyba na tym forum ktoś wspominał o jakimś nowym modelu (chyba Samsunga) który miał pojawić sie na wiosnę. Był/będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]@Fantom[/b]

[quote]omninusem[/quote]

omninusem niekoniecznie, ale o status omnibusa wielu się ubiega.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z telewizorem może być ciężko ale skoro zamierzasz używać go do źródeł HD (DVB-T HD jeszcze nie ma) to może wystarczy Ci monitor CRT HD a tu już jest dość spory wybór jak na te czasy (nie wyłączając 24FPS)!
[url="http://www.jvcproeurope.com/uk/pub/solu/broadcast/monitors"]JVC[/url], [url="http://www.expandore.com/product/Sony/Monitor/index.htm"]SONY[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.allegro.pl/search.php?string=hdmi&from_showcat=1&category=19174&description=1&country=1"]http://www.allegro.pl/search.php?string=hd...1&country=1[/url]
całkiem spory wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprzedam PHILIPSA 32PW9551/12
[url="http://www.allegro.pl/item524727918_philips_32pw9551_12_hd_100_hz_hdmi_najlepszy_crt.html"]http://www.allegro.pl/item524727918_philip...lepszy_crt.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie śmieci na forum czy gdzieś jeszcze da rade kupić jakiś NOWY CRT 100Hz najlepiej SLIM :( na allegro z 100% nowych to tylko DEEEEŁUUUU :(

Daewoo na allegro

Reszta to szrot z Niemiec z 30 dniową gwarancją rozruchową (Medion, Tevion, Aeg itd.)

+ oczywiście używki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec ma do sprzedania Samsunga CRT HD, jak bedziesz zainsteresowany to bij na PW, dowiem sie dokladnie co to za model. Z oczywistych wzgledow preferowany odbior osobisty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówka sztuka ? Pewnie nie :)

Ja nówka to głęboko i wnikliwie się zastanowię, wysyłka kurierem nie powinna być droższa niż ok. 80zł

Daj znać co to za model dokładnie to sobie w necie poszukam danych technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowka. Stal w pudle i czekal w piwnicy domu do ktorego sie mieli przeprowadzic. Jednak jeszcze przed przeprowadzka ojciec zajaral sie LCD i kupil rowniez Samsunga, a CRT stoi odlogiem... Jak sprawdze model to napsize w tym watku :-)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę odstąpić swój ponad roczny Samsung CRT HD, oczywiście używany, ale w stanie bardzo dobrym, dzieci nie dotykały, bo stał u rodziców, rodzice mało oglądają.

To jest model WS-32Z419P SLIM (40 cm głębokości), wbudowane 2 tunery, HD Ready, PaP, stereo

http://cokupic.pl/opinie/Samsung-WS-32Z419P/115797227caed1f2

kosztował coś ok. 2500 zł, sprzedam za 999 zł, jest oczywiście pudełko oryginalne, instrukcje, wszystko w komplecie.

info na priva

pozdrowienia

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxavelli nówka ale gwarancja już się skończyła ? czy jeszcze obowiązuje ?

AreckiW telewizor kupiony był ok. rok temu i kosztował aż 2,5 tys ? Spooooro jak za CRT chyba ma jakieś pozłacane elementy :( heheh , aha jak roczny to jakaś gwarancja producenta do niego się znajdzie ?

Aha rozmyślam także nad LCD więcej szczegółów w tym temacie:

http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=17854

Edytowane przez lilpixi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Samsung swego czasu kosztował prawie 4 koła, ja i tak załapałem się na jakąś tam promocję, muszę poszukać rachunku, kupiony był w MediaMarkt chyba jakoś w czerwcu 2008, więc obowiązuje jeszcze jakieś 9 miesięcy gwarancji,

tak czy siak chcę sprzedać dlatego, że rodzicom dałem swojego 36 calowego Philipsa CRT, a ten Sam dla nich jest za mały, bo salon ma 7 metrów długości, a TV stoi jakieś 4 m od kanapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło wspominam moje spotkanie z Philipsem CRT 551... kupiłem go gdy toczył walkę o byt z Samsungiem SLIM 409,

Zapłaciłem za niego przez internet 2300 zł, i po 15 miesiącach ogladania sprzedałem....za 2300!!!, a cena na allegro szła w górę, gość który wylicytował prosił mnie abym go mu sprzedał i zakończył aukcję :)

I to był naprawdę super sprzęt, przez HDMI jakość obrazu... dźwięk żyleta

Trochę migał przez HDMI ale po kilku dniach bez problemu wzrok się przyzwyczajał

Kultowy model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja go nie sprzedam, z dekoderem N dziala perfekt. Na dzien dzisiejszy to moze bym kupil plazme kuro lub panasonica neoPDP, ale drogie

Poczekam wiec na nowe technologie SED/FED albo OLED, wtedy CRT HD zmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

LCD Samsunga już oddałem, Sony SXRD 55" oddałem... He nawet projektor w trakcie wymiany... Filip 9551 nadal stoi po tylu latach (no raptem ze 2,5). Chociaż miałem poważne propozycje. Do SD nic lepszego teraz chyba już nie ma. HD też extra tylko trochę za mały żeby cieszy oko detalami. Świetny kontrast, ruch... po prostu CRT pełną gębą! Może trza by pomyślec i o jego sprzedaży bo z niego nie korzystam za często... szkoda żeby się u mnie marnował...

Pozdr / Cezarh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecalem, to pisze. TV na sprzedaz to Samsung WS-32Z30. Jest to "slimak" (Slim Fit TV), wypuszcza 1080 po componencie. Wszelkie zapytania na PW - postaram sie udzielic odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam kupowanie TV Samsung HD. Miałem 32 calowy HD CRT made in Samsung(WS coś tam coś tam) przez prawie dwa lata i oceniam go jako model zupełnie nieudany: fatalna geometria(menu serwisowe opracowane), rozmyty obraz w narożnikach, głośna praca, beznadziejne wyświetlanie grafiki tv np. tvn24, kineskop przyciągający kurz niczym odkurzacz. Nie, nie, nie.

Szczęśliwie dla mnie w drugim roku użytkowania zaczął co raz bardziej szwankować. Dostałem zwrot kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Do SD nic lepszego teraz chyba już nie ma.

Pozdr / Cezarh.

Do samego obrazu SD ZNACZNIE lepszy będzie któryś z najlepszych Panasoniców - oczywiście już są tylko używane do kupienia .

9551 Philipsa sygnał SD wyświetla - jak na CRT - przeciętnie ; choć jest najlepszym co łączy jakość SD i HD , a w HD (pomijając wielkość obrazu) wciąż jest nie do pobicia - w skali bezwzględnej .

Edytowane przez Paweł Dziuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...