Jump to content

kewinpol

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kewinpol

 1. Hej, u mnie jakiś tydzień temu, na tv wyświetlił się komunikat o nowej wersji oprogramowania.
 2. Hej, ktoś wie jaki pilot będzie współpracował?
 3. Witam, jaki pilot z Philipsa z przyciskami będzie działał poprawnie z TV Philips 50hfl5014/12, który w zestawie ma okrojonego pilota?
 4. Hej, szybkie pytanie jakaś jest kombinacja klawiszy, żeby wejść w menu serwisowe?
 5. Dopiero teraz zauważyłem, że jest jakaś nowa wersja oprogramowania. Pobieram i zobaczę czy są jakieś zmiany.
 6. Mogę zobaczyć jak ten serial wygląda na tv Sony KD-55XF9005, bo na moim 7304, faktycznie w pomieszczeniu jest dość "zielono".
 7. Też zakupię logo, ale raczej dam na środek i wstawię zdjęcie jak wygląda. A jak z jakością tego loga nie widać, że jest jakieś tandetne?
 8. Całkiem ciekawie to wygląda, sam myślałem nad jakimś logo tyle, ze na środku tv. Gdzie zakupiłeś logo?
 9. Hej, da się jakoś ustawić tak, aby telewizor po włączeniu konsoli sam zmieniał źródło na HDMI z Xboxa?
 10. Jak za 2tys to cena naprawdę fajna. A ile cali kupiłeś? Może jakaś wadliwa seria, chociaż mój 587304 też ma w jednym miejscu średnio spasowaną matrycę z ramką.
 11. Ciekawe co Philips przygotuje na rok modelowy 2021, bo te modele z 2020 roku za dużo nie różnią się od tych z 2019.
 12. Problem z zieloną poświatą na tv cyfrowej naziemnej udało się wyeliminować poprzez podciągnięcie: kontrastu dynamicznego w ustawieniach zaawansowanych i trochę zmieniłem wartości kolorów 2-punktowych. Ogólnie jestem zadowolony z TV, ale porównując go do Sony KD-55XF9005 trochę odstaje. Widzę, że pojawiła się jakaś aktualizacja nowsza jak ta: TPM191E_101.001.123.008. Ktoś już ma na tv?
 13. Hej, jeśli chodzi tuner, to nie mam żadnego ten polsat HD to z normalnej telewizji naziemnej cyfrowej.
 14. Hej, ja nie do końca jestem zadowolony z ustawień. U mnie od początku jest problem z zielonym zabarwieniem. Zauważyłem to oglądając netflixa i np. serial riverdale, gdzie postać mająca rude włosy wygląda jakby miała zielono-rude. Po zmianie ustawień na takie jak polecił Przemo82 obraz sporo się polepszył i praktycznie nie było widać zielonego zabarwienia. Ostatnio jednak oglądałem więcej telewizji naziemnej i tu jest lipa. Niektóre elementy nadal mają zieloną poświatę, jak sobie z tym poradzić? Zmieniłem trochę ustawienia kolorów pod siebie, ale nic to nie dało. Widać to na przykładzie filmu na mundurach żołnierzy. TV to 58pus7304 (VA). Ustawienia jakie obecnie mam: Styl obrazu: Osobisty Kolor: 62 Kontrast: 60 Ostrość: 5 Jasność: 40 Zaawansowane: Kolor: Wzmocnienie kolorów: minimum Temperatura barwowa: własna Dostosowanie punktu bieli: 2-punktowe: czerwony: 105, Zielony: 95, Niebieski: 90, Czerwony BL: 0, Zielony BL: -3, Niebieski BL: 1 20 punktowe: Poziom 17, R przesunięcie 4, G przesunięcie -1, B przesunięcie 4
 15. Ostatnio to jest naprawdę obficie w nowe aktualizacje. Ja zmieniłem ustawienia wg. tego co podał Przemo82 i już praktycznie nie ma zielonego zabarwienia na Netflixie, a na tym mi najbardziej zależało. Ciekawe co Philips przygotuje na 2021 może w końcu matrycy 100Hz.
 16. A jak wam działa oprogramowanie numer:TPM191E_R.101.001.079.005 Mam wcześniejszą wersję, która śmiga dobrze i nie miałem żadnych zwiech i stąd te pytanie.
 17. Hej, czy ktoś z was ma również problem zielonego zabarwienia w filmach/serialach na netflixie? Przykładowa scena: W ciemnym pokoju świeci się latarka i jej światło nie jest białe czy żółte lecz zielono-żółte, postaram się zrobić jakieś zdjęcie.
 18. Hej, Ja posiadam Głośniki Logitech Z-5500 podpięte kablem optycznym pod TV i na Netflixie mam dźwięk 5.1 dts, ale już kanały naziemne nie mają dzwięku przestrzennego. Nie wiem jak zrobić, żeby naziemna telewizja też była w 5.1?
×
×
 • Create New...