Jump to content

Dariusz Kowalski

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

9 Neutral

About Dariusz Kowalski

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie ... jak zaczynałem temat, miałem LG OLED 65E6D TV wypalił się po roku. Wtedy oglądałem kały informacyjne po godzinie dziennie max. Teraz z wiadomych względów co do informacji, C9'kę katuję dziennie na TVN24 po jakieś 6-8 godzin a ma on już ponad rok. Pracuję w domu, takze po prostu TV gra cały dzień. Nie ma śladu wypalenia. Mam nadzieję, ze tak będzie dłużej. Telewizję mogę oglądać jak chcę i ile czasu chcę. Poza tym jak Groszek pisze ... o jakich warunkach mówisz?
 2. no to chyba wiadomo co kupować lub z czym zostać. I nie jest to żadna reklama bynajmniej
 3. każdego producenta czy sprzedawcę można określić czy jest dobry w momencie przyjmowania reklamacji na wadliwy produkt. Sami sobie odpowiedzcie, który z nich dokonuje wymiany matryc bez gadania i daje następne dwa lata na nią gwarancji? Miałem do czynienia z LG i wiem, ze na telefon po wysłaniu zdjęć przyjechał serwis w ciągu tygodnia. A jak Wasi producenci? Wymieniają matryce?
 4. Czy gdziekolwiek jest napisane, ze wypalenie matrycy jest możliwe? Jak nie, to tylko sąd z dostawcą z rękojmi. Czy tylko LG wymienia na gwarancji wypalone matryce?
 5. nie ma po gwarancji. Za każdym razem nowa matryca, gwarancja od początku na nią.
 6. po poprzednich dwóch wpadkach mam teraz C9 prawdę mówiąc komiczne to jest, ze trzeba dzwonić do serwisu aby wymienili matrycę ale mi to jakoś nie przeszkadza. To jeden telefon i z głowy. Gość przychodzi do domu na godzinkę i to wszystko. Jak i dopóki LG wymienia to ja się nie przejmuję. Ważne aby skorzystać z gwarancji a nie rękojmi.
 7. Tak jako ciekawostkę mogę napisać... MI serwis odmówił w rezultacie naprawy bo miałem podrobioną tabliczkę znamioniwą i zdarte numery z matrycy. Wyszło tak, że sprzedawca przyjechał zabrał tv i oddał kasę. Kupiłem C9 I jeszcze mi 5 koła zostało. Swoją C6tke miałem 1.5 roku. W każdym razie serwisant był jak pisałem z nową matryca w ciągu 7 dni.
 8. ja też nie wiem, nieistotne do swojego serwisu wysłałem zdjecia, oni kazali mi złożyć reklamację na infolinii i podać jej numer. Wszystko. W ciągu 7 dni był gość z nową matrycą bo miałem wcześniej C6 i dlatego jak mówił musiałem tak długo czekać
 9. Wypalone jest raczej wszystko dookoła. Miałem mniej wypalen I uznali bez gadania.
 10. na prawdę tak ciężko napisać pismo? masz podstawę prawną, posiedż kilka minut w sieci, zapytaj na forumprawne i już nie masz w plecy. Pamietaj, że sprawa w sądzie nie jest trudna a jak brałeś na osobę prywatną to właściwym sądem jest ten z Twojego miasta.
 11. Bardzo się dziwię, że przed upływem gwarancji nie zgłosiliście usterki matrycy. Mi LG wymieniło w ciągu 7 dni bez problemów a miałem mniejsze wypalenia po 18 miesiącach.
 12. Ciężko mi sprecyzować pytanie. Oczywiście jak to bywa z pierwszymi krokami kupując nową technologię nie wystarczy poczytać, trzeba coś na własnej skórze doświadczyć aby wiedzieć co i jak... Kupiłem używany tv LG Oled i nie spodziewałem się, że takie mogą występować przebarwienia. Powiem tak, w tej cenie mozna i było by z tym żyć, ale nie to jest najistotniejsze ale to, co dalej może dziać się z taką matrycą przy dalszej jej eksploatacji. Moje pytania: - Co oznacza, że pojawiły się takie przebarwienia/wypalenie? w tych miejscach będzie to postępować? - czy to, że na czerwonym jest duża różnica w kolorze to co oznacza? oledy się wypaliły? częściowo? zgasnąć mogą zupełnie? Wdzięczny bym był gdyby mi to ktoś opisał, tv mogę zwrócić, dołożyć drugie tyle i kupić nowy, ale bardziej mnie interesuje jak wyglądają sprawy z oledami w eksploatacji po dwóch czy 5 latach. Jeszcze jedno pytanie ... Czy przy zakupie nowego z gwarancją producenta, gdy wystąpią takie przebarwienia to obejmie to gwarancja? Czy to po prostu tak jest i już? Oczywiście, zrozumiem, jeżeli odpowiedzi będą "nie wiem, to wróżenie z fusów", ale myślę, że ktoś ma doświadczenia na tyle na forum, że będzie w stanie to opisać bardziej w kategorii: "jak za pół ceny to bier" lub "daj se spokój bo jutro szlag go trafi" Na niebieskim w lewym rogu u góry to interferencja na zdjeciu. Chodzi mi o to co najbardziej widać na różowym i żółtym
×
×
 • Create New...