Jump to content

mateo102

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About mateo102

 • Rank
  S-VHS

Recent Profile Visitors

779 profile views
 1. Mój pierwszy napotkany problem w XH9005, ale mam nadzieje, że jest to do ustawienia, tylko gdzie? TV wyłączony z pilota, a mimo to co jakiś czas uruchamiany jest dysk podpięty pod USB - jest to słyszalne i irytuje, po co telewizor wzbudza dysk skoro jest wyłączony od kilku godzin ? proces wybudzania/uruchamiania dysku odbywa się co kilka minut. W poprzednim starym Samsungu nie miało to miejsca. Telewizor wczoraj odebrałem i wczoraj wykonałem najnowszą aktualizacje.
 2. No i jak ? zostawiłeś Soniaka ??
 3. Telewizor: SONY KD65XH9005 więc nowy. Na dniach ogarnę temat i zainstaluje PLEX tylko obawiam się czy Filmy UHD nie będzie przycinać, ale to już okaże się. Oj wiele ma wspólnego z prawdziwą wygodą tym bardziej, że jak chce obejrzeć jakiś film to wchodzę na prywatny tracker torrent - film mam w 2-3minuty na dysku i mogę oglądać. Największy problem to zrobić popcorn To źle to odebrałeś. Jestem oazą spokoju i śmieszą mnie jakiekolwiek napinki i randomowi napinacze internetowi za długo w tym siedzę (internet - strony www, portale, fora... zajmuje się tym zawodowo ponad połowę swojego życia, a młody nie jestem - niestety :D). PS. Kogóż zniesmaczył mój post? bo ktoś dodał emotkę ''zniesmaczony'' może ktoś się wypowie dlaczego? EDIT: Sorry, ''zmieszał'' a nie ''zniesmaczył'' - hehe
 4. Nie unoszę się tylko stwierdzam fakt, serio myślisz, że miałbym się unosić przez kogoś z Internetu nie przesadzaj. I z konfiguracją tego typu programów nie mam problemu, nawet kojarzę że kiedyś tego używałem, ale nie pamiętam dokładnie jak to działało więc musiałbym to odświeżyć. Według mnie komputer to wygodne źródło odtwarzania nie trzeba kopiować filmów na inny nośnik, a właśnie na komputerze mam najwięcej filmów i materiałów do odtwarzania. No i u mnie komputer działa prawie cały czas - taka praca. Stanowisko komputerowe i telewizor w tym samym pokoju. Ok, dzięki, a czy może wystąpić problem przy odtwarzaniu filmów w bardzo wysokiej jakości ? 1 film 45gb - czy z takimi filmami może być problem? podejrzewam, że tak.
 5. Pytam o sposoby co można wykorzystać, zawsze są jakieś nowe, ciekawe rozwiązania o których człowiek nie wie - a ja mogę nie wiedzieć bo minęło grubych kilka lat od ostatniego czasu kiedy w tym siedziałem i cokolwiek robiłem - konfiguracja tv itp. Więc czytaj ze zrozumieniem, szukam optymalnego, wygodnego sposobu. Prowadzę dwa fora tematyczne o innej tematyce i jak ktoś pyta o jakieś podstawy to nie ma brechtania tylko podsuwanie najlepszych sposobów. Wyobraź sobie, że są różne dziedziny i zapewne jakbyś wszedł na forum o którym teraz wspomniałem Twoja wiedza byłaby znikoma. No chyba, że to wasze forum hdtv jest tylko dla użytkowników pro level hard to okej. Plex wymaga żeby komputer był połączony z telewizorem po HDMI?
 6. Witam. Komputer stacjonarny - tutaj głównie filmy, które chciałbym odtwarzać na telewizorze. Jak można najprościej odtwarzać filmy na telewizorze? Na kablu HDMI niestety coś niezbyt udało się połączyć - chyba jakiś problem z kartą graficzną - nie wiem. Dlatego pytam czy jest jakaś inna opcja np. po WiFi albo np. połączenie dysku z komputera stacjonarnego z dyskiem przy telewizorze gdzie mógłbym przerzucać w szybki sposób filmy z komputera na dysk telewizora ? Może jakaś skrzynka multimedialna ? Pytam bo od kilku lat nie jestem w temacie. Telewizor: SONY KD65XH9005
 7. Na optyku macie podłączone??
 8. Zostawiłem bo nawet nie mam z czego rezygnować bo neonet jeszcze nie potwierdził zamówienia, no i mają 21 dni na realizacje także może sama się sytuacja rozwiąże jak okaże się, że trzeba czekać 15 dni to raczej podziękuję - za pobraniem wziąłem także luz. Co do trefnego egzemplarza nie obawiam się i mam nadzieje, że będzie okej, ludzie zawsze na wyrost panikują - zapewne te opinie są prawdziwe, ale weźmy pod uwagę ile tego zostało sprzedanego, druga sprawa zawsze można zwrócić do 14 dni. 4 tys całkiem fajna cena, choć już są po 4400. Z Tobą się kontaktowali albo Ty się kontaktowałeś? Wiadomo coś kiedy ruszy wysyłka ??
 9. jeżeli mowa o mnie to jak najbardziej umiem użyć poprawnej nazwy po prostu zjadło mi literkę bo jakbyś zauważył w dalszej dyskusji napisałem poprawnie - błąd spowodowany klawiaturą. no i co ? był w błędzie ? siedzi w pierdlu ?
 10. ale wiocha, nawet zarejestrować się nie można... tragedia... jak oni tworzą oprogramowanie dla tv jak forum nie potrafią ogarnąć.
 11. Raczej oddać za darmo
 12. 3D to wymarły dinozaur
 13. Pobieranie jest legalne. Nielegalne jest udostępnianie jak już coś, ale to nieistotne bo prywatny tracker jest nie do namierzenia
×
×
 • Create New...