Skocz do zawartości
Price: 2 200,00 zł
  • Dodano

Informacje o sprzedającym

Bartłomiej Nosal

  • 0
  • 0
  • 0

O ofercie

Sprzedam parę głośników jak w tytule Klipsch SLM-5400-C. Zakupione 29.01.2021 Do głośników paragon. Pierwotnie miały służyć do Atmosa jako sufitowe jednak plan się zmienił jak również i koncepcja (brak zgody na prucie sufitu i podłogi na piętrze ;]) Więc jestem zmuszony sprzedać. Specyfikacja w spojlerze.

Cena jaka mnie interesuje to 2200zł do małych negocjacji za parę, jestem otwarty na propozycje ;].

Stan fabryczny wyjęte w celu sprawdzenia czy nic się nie stało w transporcie. Nigdy nie montowane. Pełny zestaw 2x głośnik, 2x szablon do wycięcia, 2x dwie maskownice, 2x instrukcje + paragon. Dla chętnych mogę zrobić zdjęcia ale nie wiem czy jest sens brak używania ;]

 

Odbiór preferowany osobisty okolice Nowego Sącza Małopolska. Możliwość sprawdzenia na miejscu dla chętnych.

Jest możliwość wystawienia na aukcji itp według uznania ale wtedy cena nie podlega negocjacji z racji dodatkowej prowizji za sprzedaż. Kontakt tutaj lub żeby nie podawać danych można mnie znaleźć na FB i napisać imię nazwisko jak tutaj na forum lokalizacja Nowy Sącz. Oferta nigdzie nie wystawiona poza tym forum ;]

Spoiler
Moc krótkotrwała/długotrwała 120W / 50W
Głośnik niskotonowy 4" (10,2 cm) membrana Cerametallic
Głośnik wysokotonowy 1" (2,5cm) tytanowa kopułka, umieszczona w obudowie Tractrix® Horn
Impedancja 8 Ω
Kolor czarny, biała maskownica z możliwość malowania
Konstrukcja do zabudowy w suficie
Pasmo przenoszenia 90Hz – 20kHz
Skuteczność 91 dB
Waga 3,35 kg
Wymiary 9,5" (24,13 cm)
Wymiary otworu do zabudowy 8.3” (21 cm)
Głębokość montażowa 1.47” (3,73 cm)

 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...