Skocz do zawartości
Bartłomiej Nosal

Sprzedam: 2x Klipsch SLM-5400-C

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam: 2x Klipsch SLM-5400-C


Sprzedam parę głośników jak w tytule Klipsch SLM-5400-C. Zakupione 29.01.2021 Do głośników paragon. Pierwotnie miały służyć do Atmosa jako sufitowe jednak plan się zmienił jak również i koncepcja (brak zgody na prucie sufitu i podłogi na piętrze ;]) Więc jestem zmuszony sprzedać. Specyfikacja w spojlerze.

Cena jaka mnie interesuje to 2200zł do małych negocjacji za parę, jestem otwarty na propozycje ;].

Stan fabryczny wyjęte w celu sprawdzenia czy nic się nie stało w transporcie. Nigdy nie montowane. Pełny zestaw 2x głośnik, 2x szablon do wycięcia, 2x dwie maskownice, 2x instrukcje + paragon. Dla chętnych mogę zrobić zdjęcia ale nie wiem czy jest sens brak używania ;]

 

Odbiór preferowany osobisty okolice Nowego Sącza Małopolska. Możliwość sprawdzenia na miejscu dla chętnych.

Jest możliwość wystawienia na aukcji itp według uznania ale wtedy cena nie podlega negocjacji z racji dodatkowej prowizji za sprzedaż. Kontakt tutaj lub żeby nie podawać danych można mnie znaleźć na FB i napisać imię nazwisko jak tutaj na forum lokalizacja Nowy Sącz. Oferta nigdzie nie wystawiona poza tym forum ;]

Spoiler
Moc krótkotrwała/długotrwała 120W / 50W
Głośnik niskotonowy 4" (10,2 cm) membrana Cerametallic
Głośnik wysokotonowy 1" (2,5cm) tytanowa kopułka, umieszczona w obudowie Tractrix® Horn
Impedancja 8 Ω
Kolor czarny, biała maskownica z możliwość malowania
Konstrukcja do zabudowy w suficie
Pasmo przenoszenia 90Hz – 20kHz
Skuteczność 91 dB
Waga 3,35 kg
Wymiary 9,5" (24,13 cm)
Wymiary otworu do zabudowy 8.3” (21 cm)
Głębokość montażowa 1.47” (3,73 cm)

 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...