Skocz do zawartości
Price: 3 000,00 zł
  • Dodano
  • Wygasła

Informacje o sprzedającym

peterka1000

  • 0
  • 0
  • 0

O ofercie

Sprzedam  55 calowy jeden z najlepszych tv LCD  edge led  jaki kiedykolwiek firma Sony wyprodukowała . Model Sony KDL-55W905A Triluminos ( pomimo edge led 16 stref wygaszania ) , z natywną częstotliwością odświerzania  200 Hz ( w tej chwili można pomarzyć o takiej w jakim kolwiek telewizorze ) . Telewizor jeszcze na gwarancji Sony Polska do 06.03.2019 r. Telewizor wygląda jak nowy , pilot ,pilot mały uproszczony ,okulary 3d , podstawa ,  nigdy nie używane , zapakowany w oryginalny karton tak jak był zapakowany oryginalnie . Telewizor skalibrowany przez Pana Maćka Kopra . Możliwy i nawet zalecany odbiór osobisty celem oględzin . Fotki załączam tylko poglądowe , ponieważ tv już spakowany w pudle i nie chce mi się od nowa wyciągać . Ale tak jak napisałem tv bez ryski dosłownie , więc wygląda jak nowy , to nie ma sensu robić fotek . Nigdy nie naprawiany , zero martwych pikseli , chodzi cały czas bezproblemowo . Sprzedaje bo kupiłem nowy i większy Sony ZD9 . W razie pytań proszę pisać emaila  , a ja podam jak trzeba mój nr telefonu i odpowiem na każde pytanko .Zaprszam do zakupu bo warto.

 

 

Sony KDL 55W905A.jpg

Sony-KDL-55W905A.jpg



×
×
  • Dodaj nową pozycję...