Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sony KDL-55W905A


Sprzedam  55 calowy jeden z najlepszych tv LCD  edge led  jaki kiedykolwiek firma Sony wyprodukowała . Model Sony KDL-55W905A Triluminos ( pomimo edge led 16 stref wygaszania ) , z natywną częstotliwością odświerzania  200 Hz ( w tej chwili można pomarzyć o takiej w jakim kolwiek telewizorze ) . Telewizor jeszcze na gwarancji Sony Polska do 06.03.2019 r. Telewizor wygląda jak nowy , pilot ,pilot mały uproszczony ,okulary 3d , podstawa ,  nigdy nie używane , zapakowany w oryginalny karton tak jak był zapakowany oryginalnie . Telewizor skalibrowany przez Pana Maćka Kopra . Możliwy i nawet zalecany odbiór osobisty celem oględzin . Fotki załączam tylko poglądowe , ponieważ tv już spakowany w pudle i nie chce mi się od nowa wyciągać . Ale tak jak napisałem tv bez ryski dosłownie , więc wygląda jak nowy , to nie ma sensu robić fotek . Nigdy nie naprawiany , zero martwych pikseli , chodzi cały czas bezproblemowo . Sprzedaje bo kupiłem nowy i większy Sony ZD9 . W razie pytań proszę pisać emaila  , a ja podam jak trzeba mój nr telefonu i odpowiem na każde pytanko .Zaprszam do zakupu bo warto.

 

 

Sony KDL 55W905A.jpg

Sony-KDL-55W905A.jpg


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta nadal ważna . Chciałem wystawić nową ofertę ale czekam już miesiąc na akceptację .  Więc pomimo tego iż pisze że zakończona nadal aktualna . Zapraszam do zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2018 o 20:55, peterka1000 napisał:

Oferta nadal ważna . Chciałem wystawić nową ofertę ale czekam już miesiąc na akceptację .  Więc pomimo tego iż pisze że zakończona nadal aktualna . Zapraszam do zakupu

Jak z wysyłką ? Ewentualna sprzedaż na allegro ?

Edytowane przez Madzia Sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...