Skocz do zawartości
  • 0
witekstar

Toshiba DVD-HD E-1 nie uruchamia się

Pytanie

Nie wiem co robić. Po załączeniu odtwarzacza na przednim panelu wyświetle się napis "WELCOME" i zero reakcji na jakąkolwiek komendę czy to z pilota czy z przycisków z przedniego panela... jedynie słychać "bip" po naciśnieciu jakiegokolwiek klawisza. Brak obrazu na TV. Pomocy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
[quote name='witekstar' post='92478' date='21.03.2008, 23:26 ']Nie wiem co robić. Po załączeniu odtwarzacza na przednim panelu wyświetle się napis "WELCOME" i zero reakcji na jakąkolwiek komendę czy to z pilota czy z przycisków z przedniego panela... jedynie słychać "bip" po naciśnieciu jakiegokolwiek klawisza. Brak obrazu na TV. Pomocy!![/quote]

Nie napisales nic w jaki sposob podlaczony do odbiornika. Czy WELCOME pali sie caly czas? "Bip" z pilota niestety moze oznaczac awarie imho. Najlepiej podpiac zwyklymi chinchami i sprawdzic czy pojawia sie jakis obraz na TV. U mnie po rozpakowaniu poczatkowo za nic nie chcial chodzic via HDMI, dopiero po paru ladnych minutach "dogadal" sie z telewizorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Czy na E1 też jest przełącznik wyjścia video? Może w tym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='sebik' post='92495' date='22.03.2008, 01:17 ']Czy na E1 też jest przełącznik wyjścia video? Może w tym tkwi problem?[/quote]

Nie, niczego takiego nie ma - zawsze obraz pojawia sie na kompozycie - tak wlasnie bylo w moim przypadku, kiedy podejrzewalem awarie sprzetu (brak obrazu) i podlaczylem chinchami do TV - obraz sie pojawil, poszperalem w setupie (co i tak bylo daremne - po prostu jw TV musial chwile sie zastanowic czy przyjac po HDMI obraz z Tosi i po ponownym zalaczeniu via HDMI pojawilo sie co trzeba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
W uzupełnieniu;
Podłączałem przez HDMI jaki i Composite. Nawet kieszeń nie chce się otworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
O ile kiszeń się nie chce otworzyć.... To jest raczj źle. Odnieś maszynkę tam gdzie ją kupiłeś i wymień na inną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='witekstar' post='92556' date='22.03.2008, 12:20 ']W uzupełnieniu;
Podłączałem przez HDMI jaki i Composite. Nawet kieszeń nie chce się otworzyć.[/quote]

Ja kupilem uszkodzona Toshibe z tym samym problemem, w serwisie powiedzieli ze to PRAWDOPODOBNIE Plyta glowna i rozlozyli rece, a ze nie mialem gwarancji to zawiozlem do magika i zrobil. To bylo cos z zasilaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...