Skocz do zawartości
seal

LE37M86BD wrażenie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

trzy tygodnie temu kupiłem na promocji telewizor 37X3000PG (37", Full HD) w MM za niezłe pieniążki... po prawie dwóch tyg użytkowania objawiło się dziwne denerwujące buczenie - zawiozłem TV dostałem nową sztukę i po kilku dniach okazałol się to samo.... wkrzurzony wpisałem w google "37x3000pg buczy" i doczytałem że jak zmieni się podświetlenie poniżej 75 to jakaś przetwornica buczy.... no więc pomyślalem że poszukam czegoś lepszego - polecono mi w MM telewizorek LE37M86BD - przyniosłem podłaczyłem w domu i.... jestem rozczarowany.... obraz jest inny.... mniej wyrazisty i bardziej "ziarnisty" - zaznaczam że tv podłączony jest do komputera w rozdzielczości 1920x1080... więc jakby nie ma potrzeby przetwarzania go od nowa przez telewizor...

coś jest nie tak - próbuję jeszcze różnych ustawień - może ktoś ma "zestaw" najlepszych? Jeśli nic sie nie poprawi to chyba wrócę do toshiby ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, są to co prawda ustawienia 40le ale może pomogą [url="http://www.hdtvtest.co.uk/news/2007/04/22/samsung-le40m86bd-settings/"]http://www.hdtvtest.co.uk/news/2007/04/22/...m86bd-settings/[/url]
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='seal' post='92468' date='21.03.2008, 22:36 '].... obraz jest inny.... mniej wyrazisty i bardziej "ziarnisty" - zaznaczam że tv podłączony jest do komputera w rozdzielczości 1920x1080... więc jakby nie ma potrzeby przetwarzania go od nowa przez telewizor...[/quote]

Co rozumiesz przez ziarnisty?
Czym łączysz komputer z telewizorem (jakim kablem) ?
Może po prostu telewizor próbuje skalować obraz z komputera ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...