Skocz do zawartości
Dutch

Problem z Top.Gun.HD DVD.REMUX.H264.1080P.Dolby-TrueHD.DTS-ES.F@Silu

Rekomendowane odpowiedzi

A więc mam film Top.Gun.HD DVD.REMUX.H264.1080P.Dolby-TrueHD.DTS-ES.F@Silu tyle że w 5 częściach (Top.Gun.HD DVD.REMUX.H264.1080P.Dolby-TrueHD.DTS-ES.F@Silu.disk1, disc2, disc3..etc) Jak to wszystko ładnie połączyć i odpalić w plajerze+ napisy?
Bardzo proszę o pomoc.
Dutch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A więc spróbowałem z TSSpliterem i niestety nie połączył mi części poprawnie. Ściągnąłem HDTVtoMpeg ale pojawia mi się komunikat "Could not find a Channel" ? Mógłby ktoś coś poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj programem MKVtoolnix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łącz :blink: użyj w KMP funkcji seamless playback, podaj napisy w jednym pliku i oglądaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze prościej kupić na amazon.com za 11,95$, czyli z wysyłką około 30PLN... Zawsze za tyle samo można osprzedać na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie jeszcze jakieś pomysły? Co ciekawe po zaznaczeniu opcji seamless playback film zaczął przycinać i zatrzymywać się pod koniec kazdej części (ts1, ts2...) Jest jakiś inny sposób by zmusić go do działania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio łączyłem jakiegoś remuxa silu w Total Commanderze po prostu. Teoretycznie jak tak złączysz TSy to powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Dutch' post='92092' date='20.03.2008, 00:38 ']A więc mam film Top.Gun.HD DVD.REMUX.H264.1080P.Dolby-TrueHD.DTS-ES.F@Silu tyle że w 5 częściach (Top.Gun.HD DVD.REMUX.H264.1080P.Dolby-TrueHD.DTS-ES.F@Silu.disk1, disc2, disc3..etc) Jak to wszystko ładnie połączyć i odpalić w plajerze+ napisy?
Bardzo proszę o pomoc.
Dutch[/quote]


Najprościej ??

W wierszu poleceń: copy/b 01.ts+02.ts film.ts

Liczba dodawanych plików 01.ts 02.ts itd... może być dowolna.

Prosto, szybko i skutecznie rolleyes.gif

Ja sobie wcześniej zmieniam nazwy plików z Film.HD.DTS.1080p.disk01.ts na 01.ts, aby nie klepać za dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Samek' post='95911' date='09.04.2008, 21:09 ']Ja polecam [i]Simple File Joiner[/i].[/quote]

K3KD ma racje to najprostrza metoda. Nic nie trzeba ściągać. Nic instalować.

Program "Simple File Joiner" robi dokładnie to samo.
Łączyć potrafi też Total Commander i pewnie dziesiątki innych programów.

Kontener TS można łączyć tak samo jak np. MPG. Po prostu dodając pliki do siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...