Skocz do zawartości
drhubert

Kupiłem kdf 42

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się podzielić z Wami ostatnim zakupem. Kupiłem KDF42, nowego w cenie 2600 zł!
Dzisiaj mam go 2 dzień i się bawię.

Ciekawy jestem co pokaże po pierwszych testach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='drhubert' post='92000' date='19.03.2008, 18:45 ']Chciałem się podzielić z Wami ostatnim zakupem. Kupiłem KDF42, nowego w cenie 2600 zł!
Dzisiaj mam go 2 dzień i się bawię.

Ciekawy jestem co pokaże po pierwszych testach.[/quote]


Ale opisz go, zrob fotki, opisz wrażenia, bo narazie to się tylko pochwaliłeś :)

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='drhubert' post='92000' date='19.03.2008, 17:45 ']Chciałem się podzielić z Wami ostatnim zakupem. Kupiłem KDF42, nowego w cenie 2600 zł!
Dzisiaj mam go 2 dzień i się bawię.

Ciekawy jestem co pokaże po pierwszych testach.[/quote]


No to GRATULACJE!
Nie jest to coprawda KDS ale zawsze... Czy jest napewno nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem przepłaciłeś. Dziś w markecie widziałem jakiegoś płaskiego lcd 42 full hd za 2999zł.
Sam posiadam KDF 50" od prawie 2 lata i bardzo sobie chwalę, ale teraz ceny się zmieniły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ziomek' post='92265' date='20.03.2008, 19:49 ']Moim zdaniem przepłaciłeś. Dziś w markecie widziałem jakiegoś płaskiego lcd 42 full hd za 2999zł.
Sam posiadam KDF 50" od prawie 2 lata i bardzo sobie chwalę, ale teraz ceny się zmieniły.[/quote]

Dzisiaj miałem chwilę czasu by zając sie telewizorkiem. Bo w końcu mam urlop. A co do ceny, to faktycznie niezłą cenę wypatrzyłeś za lcd. Z tym, że ja miałem inne priorytet dotyczące zakupu.

Po pierwsze tv hula pod kablówką, więc full hd nie jest dla mnie the most important ;o) Podłaczam do niego jedynie odtwarzacz dvd manta z przed 2-3 lat.
No i bardzo ważne, już niebawem TV będzie narażony na działanie mojej latorośli.

TV będzie sie starzeć razem z moim dzieckiem a jak osiągną wspólnie wiek 5 lat pomyślę o zmianie. Może wtedy plazma albo coś z nowych obiecujących technologii. Wtedy też, nowy TV przyda sie bo pewnie i więcej progamów będę mógł oglądać w hd. Na pewno więcej niż jeden.

I mam jeszcze pytanie wiem, że można sprawdzić stan zużycia lapmy czy ktoś z was to juz robił? Doszperałem się do kodów serwisowego, ale za bardzo nie wiem jak odczytać czas grania TV. W ostatniej lini podane juet jakiśc czas. Tylko jedno pytanie czy z przodu podane są godziny a z tyłu minuty? Czy też sa to dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='adamo_' post='92108' date='20.03.2008, 08:09 ']Ale opisz go, zrob fotki, opisz wrażenia, bo narazie to się tylko pochwaliłeś :rolleyes:[/quote]

Pierwsze wrażnia... Wprowadziłem TV do domku i szok... ale to wielki ekran. KDS nie jest gruby ma 36 cm i nie jest to dla mnie problem, gdyż lcd czy plazmę również bym stawiał na szafce. A jak wszyscy wiemy stopki też nie są takie małe.

Na razie podłączyłem go pod kablówkę. Obraz stabilny. Bardzo ciekawa funkcja SMART zmiany wielkości wyświetlanego. Według mnie bardzo fajnie wypełnia obrazem wyświetlacz TV.

To co sobie chwalę, to łagodne kolory. KDF nie ma takiego ostrego, soczystego brazu jak pierwszy lepszy LCD za podobną cenę. Dzięki temu po oglądaniu Tv oczy nie czują się jak pokrojone żyletką. Jeśli masz małe dziecko to bardzo ważna cecha, bo maluchy uwielbiają oglądać bajki z odlełości 30 cm od TV. Tu możesz być spokojniejszy o ich wzrok. Dodatkowo, oglądając film czujesz się jak w kinie - w końcu to projekcja.

KDS to 3 lcd. Uważam, że to rozwiązanie pozwala całkeim dobrze zamaskować efekt smużenia, cieni przy szybkiej akcji. Wczoraj oglądałem mecz PSV-AjaX i byłem bardzo zadowolony.

To co mi przeszkadzało pierwszego dnia to szum wentylatora. Z tym że trzeba wziąć poprawkę że wprowadziłem TV do pustego pokoju bez dywanów i innych mebli. Myślę, że przy normalnie umeblowanym pokoju nie będzie występować ten problem.

Podsumowując, za takie pieniądze kupiłem ciekawe rozwiązanie, i mogę oczekiwać spokojnie mistszostw świata. I nie tylko tych 2008 ale i 2012. Kolejny telewizor pewnie kupię na Euro 2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...