Skocz do zawartości
andidvb

Samsung 40F86 wlasnie padl

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

wlasnie mi padl LCD 40F86

minely dokladnie jakies 4 miechy od zakupu

pojawily sie nagle cienkie paski na ekranie i kicha

dzis odstawilem do MM

czy to normalka ???

bo az teraz sie boje ze tyle kasy wywalilem a na wyborze gwarancji przyzydzilem i zamiast 5 lat wybralem tylko 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie jest normalka po prostu Samsung produkuje masówkę byle jak i byle gdzie. Ten odbiornik w ich katalogu jest przedstawiany jako ich flagowa seria F ale wykonanie i usterkowac świadczy o tym ,że jest to badziewie mocno przereklamowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andidvb' post='91913' date='19.03.2008, 01:53 ']siemka

wlasnie mi padl LCD 40F86

minely dokladnie jakies 4 miechy od zakupu

pojawily sie nagle cienkie paski na ekranie i kicha

dzis odstawilem do MM

czy to normalka ???

bo az teraz sie boje ze tyle kasy wywalilem a na wyborze gwarancji przyzydzilem i zamiast 5 lat wybralem tylko 2[/quote]



jak moigłeś wybrać 5 lat ,gdzie to jest unormowane, mnie też padł le40m86 po 2 godzinach ,kupiłem w styczniu ,wczoraj decyzja o wymianie sprzętu na nowy, jednakże wezme tego co ty masz ,w sumie mam dosyc samsunga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupowalem bylo opcja za 150 euro wiecej gwarancja na 5 lat
a standartowo jest 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to pieknie

sprzet oddalem 18.03 do serwisu

dzis dzwonilem czekaja na czesci i naprawa bedzie trwala jakies nastepne 10 dni bo nie ma czesci!!!!!!!!!!!!!

i co tu zrobic ???

nie bralem nic na zastepstwo bo mam inny ale to juz chyba przesada taka dluga naprawa???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ANDIDVB naprawa długo trwa, bo jeżeli techhnik zdiagnozuje usterkę zamawia części a nie zawsze one są na stanie w Polsce i wtedy samsung czeka na dostawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem szczęście ze swoja toshka, bo wymienili mi na nowa. A serwisant mówił żebym się sprężał bo tez cienko jest z częściami i będę miesiąc czekał.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do właściela tego samsunga seri F ;planuje zakup tego modelu wiec chciałbym zobaczyć Twoją opinię na temat tego lcd,czy polecasz ten telewizor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...