Skocz do zawartości
  • 0
GMB

Plazma 1366x768???

Pytanie

Witam.

Czy istnieje jakaś plazma o rozdzielczości 1366x768? O Full HD nie pytam bo wiem że takowe są. Interesuje mnie dokłądnie 1366x768.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
[quote name='GMB' post='91847' date='18.03.2008, 17:04 ']Witam.

Czy istnieje jakaś plazma o rozdzielczości 1366x768? O Full HD nie pytam bo wiem że takowe są. Interesuje mnie dokłądnie 1366x768.[/quote]


Google wyłączyli?
[url="http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=aiJ&q=plazma+1366x768&btnG=Szukaj&lr="]http://www.google.pl/search?hl=pl&clie...=Szukaj&lr=[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
HeHe. Temat jest od takich pytań to pytam. Bez nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='GMB' post='91847' date='18.03.2008, 18:04 ']Witam.

Czy istnieje jakaś plazma o rozdzielczości 1366x768? O Full HD nie pytam bo wiem że takowe są. Interesuje mnie dokłądnie 1366x768.[/quote]



Większość plazm aktualnie produkowanych o wielkości ekranu 50" , oczywiście HD Ready
mają rozdzielczość 1366x768.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
"Coś" się znajdzie - [url="http://www.skapiec.pl/site/cat/21/filtr/_0_0_0_3757_0_0_0_0_0_0"]klik[/url].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='GMB' post='91847' date='18.03.2008, 18:04 ']Czy istnieje jakaś plazma o rozdzielczości 1366x768? O Full HD nie pytam bo wiem że takowe są. Interesuje mnie dokłądnie 1366x768.[/quote]

Dlaczego interesuje cie akurat 1366x768 ???
Plazmę 42' full HD można kupić już od 4500 zł.
Akurat rozdzielczość 1366x768 jest bardzo kłopotliwą rozdzielczością. Jest problem z podłączeniem do komputera. Skalowanie filmów wychodzi w ułamkach :)
Same minusy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='GMB' post='91868' date='18.03.2008, 19:05 ']HeHe. Temat jest od takich pytań to pytam. Bez nerwów.[/quote]

A kto się denerwuje? :). Zadałeś pytanie, a ja odpowiedziałem najszybciej i najkonkretniej jak się da. Google wypluwa multum konkretnych linków w ułamku sekundy i to jak widać po bardzo prostym zapytaniu.

A co do samego pytania, to przy obecnych cenach plazm Full HD, jeśli komuś zależy na czymś więcej niż 1024 to szkoda się pchać w 1366. Nie będzie ani tanio, ani dobrze, ani rozsądnie. Lepiej kupić Full HD, bez kombinacji. Poza samą rozdzielczością, jeśli chodzi o plazmy, Full HDki oferują lepszą i nowszą elektronikę towarzyszącą.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Pytam bo chciałem 42" pod PS3 z rozdzielczością 1366x768 do 4000zł. No ale z tego co widzę to 42" z taką rozdzielczością jest niedostępny. Interesowały mnie Panasie i Szajsungi ale chyba nie ma takiego 42 calowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...