Jump to content
Sign in to follow this  
XMAREKK30

"Ultimatum Bourne’a" w jakości HD

Recommended Posts

W marcu 2008 roku w Premierach VOD telewizji nowej generacji "n" pojawi się film "Ultimatum Bourne’a". Czy pieniądze, nowe technologie i wysokiej klasy specjaliści są w stanie pomóc w ujęciu jednego z najlepiej wyszkolonych szpiegów na świecie, Jasona Bournea?
Projekt powstania CIA zakładał stworzenie agencji, która będzie zdobywała informacje zarówno jawnymi, jak i tajnymi środkami wywiadowczymi. Miała służyć doradztwem oraz określić cele wywiadowcze państwa. Dlaczego agencja mająca zapewnić bezpieczeństwo najpotężniejszego państwa na Świecie chce schwytać Jasona Bourne’a?

Jest on byłym żołnierzem, który w bliżej nieokreślonych okolicznościach został wyszkolony przez CIA na agenta do zadań specjalnych. Wykonywał najniebezpieczniejsze zadania, wymagające znajomości najtrudniejszych technik walki. Sam Bourne, w wyniku wypadku w trakcie akcji stracił pamięć, nie wie kto go szkolił ani w jak sposób stał się perfekcyjnym zabójcą. Bourne jednak nadal nie wie, kim był zanim został super szpiegiem. Im bliżej jest odkrycia prawdy – tym więcej agentów stara się go zlikwidować.

Film "Ultimatum Bourne’a" dostępny od 17 marca do 16 czerwca 2008 roku w "Premierach" usługi VOD w telewizji nowej generacji "n" . Ponadto rusza internetowy konkurs - "Znajdź Jasona Bourne’a w telewizji n". Na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej Internauci będą mogli przez chwilę poczuć się jak agenci CIA poszukujący nieuchwytnego Jasona Bourne'a na całym świecie.

[url="http://media2.pl/media/34400-ultimatum-bourne’a-w-jakosci-hd.html"]http://media2.pl/media/34400-ultimatum-bou...jakosci-hd.html[/url] Edited by XMAREKK30

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name='XMAREKK30' post='91793' date='18.03.2008, 11:46 ']W marcu 2008 roku w Premierach VOD telewizji nowej generacji "n" pojawi się film "Ultimatum Bourne’a".
[...][/quote]
Że się wtrącę, naprawiła już n'ka VOD? Można już oglądać z napisami i 5.1? Noszę się z zamiarem kupna nrecordera, a nie chce się wpakować w kolejne hoooooolywodzkie HD filmy.

PS. jaka jakość jest tego HD z VOD? Mógłby ktoś porównać do jakiegoś ripa HD co można znaleźć w sieci? Nie chce screenów, tylko opinie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...