Skocz do zawartości
muniex

CRT do max 800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Interesuje mnie zakup telewizora CRT 21 badz 29 cali (bardziej sklanialbym sie do 29). Jednak obecnie najwieksza przeszkoda jest cena musi ona byc max.. do 800zl. Jesli w tych granicach znajdzie sie jakis dosc dobry 29 calowy to fajnie jesli natomiast nie do bede zmuszony do zakupu 21. Obecnie mam starego Philipsa 21 cali i po zakupie C+ jestem bardzo niezadowolony z obrazu(szczegolnie trnsmisje 16:9, czy poszarpane linie boiska podczas ogladania meczu, znieksztalcenia). Potrzebuje telewizora wylacznie do ogladania tv sat. Dobrze aby obraz byl w miare dobry (bez odksztalcen, zlej geometrii) no i wskazana bylaby niezawodnosc. Co do dzwieku to jest on mniej istotny( byleby nie buczal jak co niektore LG czy Grundig). Szperajac na internecie znalazlem kilka ciekawych modeli np.

29 cali

-Grundig STF 72-1002/7
-Daewoo DTK-29U7

21 cali

-Grundig STS 55-1001
-Samsung CW-21Z453N
-Grundig Elegance MF 55-2502
-Grundig Xentia 21 MFS 55-4701/8 TOP

Który z nich, ewentualnie jaki inny model wartoby kupic?? Czy warto pchac sie w Daewoo (atrakcyjna cena), bo mam watpliwosci co do jakosci tego sprzetu??? Wiem ze mam duze wymagania w stosunku co do ceny, ale licze ze ktos pomoze mi w doborze optymalnego telewizora. Z gory wielkie dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy przekątnej 29" nie zwracałbym uwagi na modele 50 Hz. Do 800 zł kupisz CRT 29" 100 Hz. Na promocji w sieci Auchan były JVC i Funai. Świetny stosunek jakości do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu masz za 440PLN 32" Thomson Black Diva. Jak dla mnie, najlepszy CRT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...