Skocz do zawartości
ant3k

Premiere pokaże World Cup2006 w HD

Rekomendowane odpowiedzi

[center][img]http://w3.satkurier.pl/pliki/4779.png[/img][/center]
Na wczorajszej konferencji prasowej Frank Hoffmann - menedżer odpowiedzialny za programy HDTV w Premiere przedstawił najbliższe plany związane z prezentacją wszystkich 64 meczy nadchodzących Mistrzostw Świata w piłce nożnej w wysokiej rozdzielczości.

Wszystkie mecze będą emitowane równocześnie z kanałami Premiere Sport Portal także na emitowanym w HDTV kanale Premiere Philips HD Sport. W wypadku, gdy jednocześnie rozgrywane będą dwa mecze, drugi zostanie wyemitowany na Premiere HD Film, który ustąpi przekazom sportowym miejsca.

Codziennie pojawi się 12 godzin relacji na żywo emitowanej zarówno w formacie 4:3 jak i panoramicznym 16:9 w wysokiej rozdzielczości.

Premiere liczy na szybki wzrost ilości abonentów usługi HDTV. Do 2008 roku zakładane jest uzyskanie 500 000 klientów.

Na konferencji nie wspomniano natomiast o usługach IPTV. W najbliższym czasie Premiere nie planuje ich wdrażania.

Oferta HDTV Premiere jest obecnie emitowana z tp. 75 (11.914H SR=27500 FEC=9/10) satelity Astra 1H (19.2E). Wszystkie serwisy są kodowane w systemie Nagravision 2.
[url="http://www.satkurier.pl/?hdtv/&kat=203&id=32639"]SatKurier[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zeby tak mozna bylo sobie miesiac wykupic.... a tak tyle kasy O_o na 12 miesięcy. Chodzi przeciez tylko o mundial ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' date='05.05.2006, 20:30 ']Zeby tak mozna bylo sobie miesiac wykupic.... a tak tyle kasy O_o na 12 miesięcy. Chodzi przeciez tylko o mundial ; /
[right][post="4628"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Kiedyś pamiętam była promocja 64€ za pakiet chyba na 3 mce. W tym wszystkie mecze. 64= ilość meczy na WM 2006. Ale chyba nie było to HD, więc kicha. Chociaż gdyby dodać te 12€ za HD to jeszcze by pasiło. Ale moze mylę kilka promocji razem bo ja po niemiecku nie bardzo.

Czy oferta która się była pojawiła w .pl jest ofertą oficjalną, aprobowana przez premiere? czy tylko inicjatywa frmowa? (chodzi o stabilność pracy karty, przekazu, itp problemów) Przeciez oni teoretycznie nadają tylko na teren D+A?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tjaaaa 2500zl za mundial buhahaha sama aktywacja... eh ; ( tuner 2k lol 5tys ciekawe jak duże jest zainteresowanie ; / ale jak znam życie to pewno jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='nowy66' date='06.05.2006, 11:14 ']Kiedyś pamiętam była promocja 64€ za pakiet chyba na 3 mce. W tym wszystkie mecze. 64= ilość meczy na WM 2006. Ale chyba nie było to HD, więc kicha. Chociaż gdyby dodać te 12€ za HD to jeszcze by pasiło. Ale moze mylę kilka promocji razem bo ja po niemiecku nie bardzo.

Czy oferta która się była pojawiła w .pl jest ofertą oficjalną, aprobowana przez premiere? czy tylko inicjatywa frmowa? (chodzi o stabilność pracy karty, przekazu, itp problemów) Przeciez oni teoretycznie nadają tylko na teren D+A?

pzdr
[right][post="4640"][/post][/right][/quote]


Dokładnie, żeby to chociaż było na 3 miechy...to można by się skusić ale tak to wywalenie kasy : /. Wydaje mi się, że to inicjatywa firmowa bo nie sądze, żeby nagle Premiere się interesowała Polską (to by było ciekawe ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powyżsi ! Jesteście w błędzie ! co to znaczy inicjatywa firmowa? Długe i nie proste były starania aby można było w końcu zaproponowac możliwosć legalnego nabycia dostępu na nasz teren do HD !
Oferta Premiere Prepaid jest adresowana właśnie szczególnie na rynek poza DE i A, po co niby ktoś z DE ma wykupowac prepaid jak moze zakupić pakiet normalnie płacąc m-cznie na określony okres. Oferta została stworzona bo zainteresowaniu operatora takim właśnie rozwiazaniem, dla Klientów spoza DE, do tej pory nie było takiej opcji. Więc uważam, że sukces nie mały, że się udało !
w ocenie pakietu ograniczacie się do WM2006, nikt nie beirze pod uwagę, ze to tylke jeden z elemetów, bo na kanale sport HD jest Liga mistrzów, NBA, NHL, itd..
a na kanale filmowym, filmy w HD z pierszych półek, przez cały rok!
Póki co na satelicie jest kilka programów HD z teścią żadną, tu mamy do dyspozycji jeden z najlepszych kanałów w europie !

Oferta tzw 64/ 64 jest aktualna, i można ją zakupić, ale jest to SD, czyli standard
kosztuje 64 euro na 64 mecze mistrzost, nic wiecej na karcie nie zobaczymy prócz właśnie tych meczów...

co do ceny, i komentarza "buhhaahaa", proszę mi znależć alternatywę wobec takiej jakosci i treści jak Premiere HD i legalnego nabycia,
po drugie aby wypowiadać komentarze odnośnie ceny, prosiłbym o zapoznanie się ze szczegółami oferty wpierw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='olatigid' date='07.05.2006, 13:36 ']Co to znaczy inicjatywa firmowa? ... możliwosć legalnego nabycia dostępu na nasz teren do HD ! Oferta Premiere Prepaid jest adresowana właśnie szczególnie na rynek poza DE i A, po co niby ktoś z DE ma wykupowac prepaid jak moze zakupić pakiet normalnie płacąc m-cznie na określony okres...
.... [right][post="4665"][/post][/right][/quote]

Prywatna inicjatywa - to przedsiębiorczość. Polak potrafi. A firmowa - bo przez firmę. :lol:
Po to się kupuje prepaid - z tych samych powodów dla których kupuje się gsm prepaid - aby zapłacic mniej, nie być związany umową. Wystarczy? A może ktoś kupił sobie już telefon, pardon - dekoder ? Gdyby Premiere chciało wejść na rynek ościenny to nie ograniczałoby zakresu działania (nadawania) poprzez jakieś tam ustrojstwa ograniczające odbiór terytorialny, itp. Czy nie tu znalazłem info o tym, że koło Krakowa to może byc problem z odbiorem? Czasza 150cm? Myślę również, że naraziłoby się na kłopoty ze strony innych PayTV na kartę, gdyby to było oficjalne działanie.

A z innej strony - to masz rację. To pewnie jedyny, realnie mozliwy dostępny kanał (w PL) HD. Sam nad tym myślę.

pzdr

-------------------

Bez prywatnej urazy - do admina - czy to jest ten baner, który miał wspomóc stronę? :lol::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PREMIERE HD jest do odbioru w Warszawie z czaszy na poziomie 60 cm.
Te 150 dotyczy transpondera 102 ASTRA z którego do niedawna emitowano sygnał SA! HD, Pro7 HD i Aniexie.
Ale już ich przeniesiona na lepszy dla Polski transpoder i problemy zanikły.
Mnie także martwi system pre-paid bo trzega zkupić roczny abonament płacąc z góry.
Ale najważniejsze, że JEST OFERTA !!!
Pewnie liczą na bogatą kadrę pracujących w Polsce niemców.
TVP przespała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='olatigid' date='07.05.2006, 13:36 ']powyżsi ! Jesteście w błędzie ! co to znaczy inicjatywa firmowa? Długe i nie proste były starania aby można było w końcu zaproponowac możliwosć legalnego nabycia dostępu na nasz teren do HD !
Oferta Premiere Prepaid jest adresowana właśnie szczególnie na rynek poza DE i A, po co niby ktoś z DE ma wykupowac prepaid jak moze zakupić pakiet normalnie płacąc m-cznie na określony okres. Oferta została stworzona bo zainteresowaniu operatora takim właśnie rozwiazaniem, dla Klientów spoza DE, do tej pory nie było takiej opcji. Więc uważam, że sukces nie mały, że się udało !
w ocenie pakietu ograniczacie się do WM2006, nikt nie beirze pod uwagę, ze to tylke jeden z elemetów, bo na kanale sport HD jest Liga mistrzów, NBA, NHL, itd..
a na kanale filmowym, filmy w HD z pierszych półek, przez cały rok!
Póki co na satelicie jest kilka programów HD z teścią żadną, tu mamy do dyspozycji jeden z najlepszych kanałów w europie !

Oferta tzw 64/ 64 jest aktualna, i można ją zakupić, ale jest to SD, czyli standard
kosztuje 64 euro na 64 mecze mistrzost, nic wiecej na karcie nie zobaczymy prócz właśnie tych meczów...

co do ceny, i komentarza "buhhaahaa", proszę mi znależć alternatywę wobec takiej jakosci i treści jak Premiere HD i legalnego nabycia,
po drugie aby wypowiadać komentarze odnośnie ceny, prosiłbym o zapoznanie się ze szczegółami oferty wpierw...
[right][post="4665"][/post][/right][/quote]

Okej ja niemowie przecież nic na inicjatorów... i chyle czoła, że coś się rusza...bo to kolejny segment rynku, który się w Polsce dopiero rozwija (HDTV). Więc każda taka akcja daje nam oczko bliżej popularyzacji HD. Ale cena to inna sprawa i każdy może mieć swoje zdanie i ja je mam.

Dla mnie jest super drogo i mówienie zebym pokazał inny sposób na zdobycie HD Premiere nie jest jakies trafione bo równie dobrze można by sprowadzać żywność do Polski też po bardzo wysokich cenach i mówić ze nia ma innego sposobu ; ) albo jakiś dealerzy samochodowi by się sprzymierzyli i sprzedawali małe samochody po 100 000tys zlotych i niemialbym wyboru ; )

Dla mnie cena wysoka dla innego okej. Moja opinia i tyle. A to, że to mozna kupić to sie ciesze bardzo BO WKONCU MOZNA OGLĄDAĆ PRAWDZIWE KANALY HD W POLSCE A NIE demka.

Albo sprawa z językiem.... wśród nas przecież wiekszosć stanowi jednak grono starszych ludzi a nie każdy za swoich czasów uczył się obcych języków... a tu ponad 2tysie za obce kanały... to też minus w stosunku do ceny ; ) poprostu to jest CIEKAWOSTKA W TAKIEJ FORMIE A nie powazna oferta. Proszę dać znać kto to kupi wpadne na mecze mogę nawet zapłacić :lol:

Edytowane przez Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to raczej mniej żale do PREMIERE czemu nie nadaje w PL, a jeszcze większe do nadawców PL, że są conajmniej 3 lata w plecy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale obecna od wielu lat C+ milczy w sprawie HDTV.
I to jest koszmar.
Czy TVP HD jest blisko ?
Nie umiem teraz powiedzieć. Z powodów [rzewlekłej walki polotycznej od 6 m-cy na woronicza jest paraliż !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo sprawa z językiem.... wśród nas przecież wiekszosć stanowi jednak grono starszych ludzi a nie każdy za swoich czasów uczył się obcych języków... a tu ponad 2tysie za obce kanały... to też minus w stosunku do ceny ; ) poprostu to jest CIEKAWOSTKA W TAKIEJ FORMIE A nie powazna oferta. Proszę dać znać kto to kupi wpadne na mecze mogę nawet zapłacić :)

Wiec zostaje Ci rozwiazanie odbioru wizji w HD, a komentarz p. Szpakowskiego lub innego na Sz. , dzwiek z amplitunera ustawiasz na TV z meczem TVP lub Polszmat lub inne dziadostwo co bedzie nadawalo dwiek wlacznie z radiem.

Pozdrawiam
PiT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='viptheater' date='10.05.2006, 19:37 ']Albo sprawa z językiem.... wśród nas przecież wiekszosć stanowi jednak grono starszych ludzi a nie każdy za swoich czasów uczył się obcych języków... a tu ponad 2tysie za obce kanały... to też minus w stosunku do ceny ; ) poprostu to jest CIEKAWOSTKA W TAKIEJ FORMIE A nie powazna oferta. Proszę dać znać kto to kupi wpadne na mecze mogę nawet zapłacić  :)

Wiec zostaje Ci rozwiazanie odbioru wizji w HD, a komentarz p. Szpakowskiego lub innego na Sz. , dzwiek z amplitunera ustawiasz na TV z meczem TVP lub Polszmat lub inne dziadostwo co bedzie nadawalo dwiek wlacznie z radiem.

Pozdrawiam
PiT
[right][post="4774"][/post][/right][/quote]

hehe i tak się da ; ) Co do C+ to na forum Canal+ już zadyma była ostra o HDTV...oni są tam śmieszni. Administrator się wypowiada ale biedny nie ma w sumie argumentów. Oni są na etapie wprowadzania 16:9 bueheheh I LOVE C+ ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...