Skocz do zawartości
krzysztof2010

Panasonic TX-37Lz70P Full HD

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to możliwe żeby TV LCD Full HD Panasonic 37 calowy[b] wszedzie[/b] kosztował ok 3100 złotych ??? [url="http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/242025"]CENY[/url]
Opis na stronie producenta PL [url="http://panasonic.pl/oferta.php?prod=3667"]LINK[/url]
Trafiłem na to przez przypadek a że jestem na etapie wyboru TV prosze o rade czy warto za co z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pytasz, czy warto, odpowiem tak: z telewizorów LCD na tej półce cenowej i w 32 calach moim zdaniem nie znajdziesz kompletnie nic, co byłoby odrobinę lepsze. BARDZO WARTO!
Technologia Panasonica, wszystkie produkty swojej marki no i solidność znana od lat przekonują mnie i zawsze Panasonic wygrywa. Zawsze. Stawiam za przykład mój poprzedni TV, zwykły kineskopiak, do którego nikt od 1990 roku nie zaglądał. Mam w nim nawet kurz, który już jest pełnoletni, a z telewizorem nic, kompletnie nic się złego nigdy nie działo. Rzekłbym, że jest we wzorcowym stanie.

Osobiście kupiłem plazmę PV7 37", gdyż po wielotygodniowych rozterkach, lekturach, doglądaniach i oglądaniach różnych modeli z sygnałem różnych źródeł na dzień dzisiejszy przy rozmiarze 37 plazma w moich oczach wypada lepiej (na tej półce cenowej). Wybór telewizora, to jak najbradziej Twój wybór i trafny będzie ten, który wybierzesz.

Z LCD wybierałem pomiędzy 32LX70P (przekonano mnie skutecznie, że to za mały ekran) i 37LZ70P (ten był dla mnie za szeroki - 103cm to dla mnie o 10cm za dużo, niby mało, a za dużo :) ). Pomijam sceptyczne nastawienie do LCD, chociaż gdybym miał dwa lub trzy TV w domu, to pewno plazma byłaby jedna, a reszta to LCD.

Co do cen to się zgadza - w ubiegłym tygodniu w środę kosztowała w sieci ASTRO 3280zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Pomimo że jestem "fanem" Philipsa zdecydowałbym się na ten odbiornik jednak...Brakuje mi namacalnych funkcji takich jak ma konkurencja , Pixel Plus i odmiany oraz np LG XD-Engine. o innych juz nie wspomne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...