Skocz do zawartości
  • 0
Lucjan7

Pioneer 817 czy 917

Pytanie

Witam!

Mam pytanie czy duza jest różnica miedzy modelami amplitunerów Pioneer 917 a 817? Nie wiem który kupic!! Wydaje mi sie ze oprócz HDMI i pilota nie ma innych różnic!! Czy duza bedzie różnica w obrazie i dzwieku jesli połącze amlituner z Telewizorem kablem HDMI lub kablem Componen TvVideo (w przypadku 817)?? Spotkałem sie opinią ze nie bedzie wcale różnicy i ze nie warto przepłacac na wejscie HDMI w amplitunerze!

Proszę o porady użytkowników i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
[quote name='Lucjan7' post='90193' date='10.03.2008, 10:43 ']Witam!

Mam pytanie czy duza jest różnica miedzy modelami amplitunerów Pioneer 917 a 817? Nie wiem który kupic!! Wydaje mi sie ze oprócz HDMI i pilota nie ma innych różnic!! Czy duza bedzie różnica w obrazie i dzwieku jesli połącze amlituner z Telewizorem kablem HDMI lub kablem Componen TvVideo (w przypadku 817)?? Spotkałem sie opinią ze nie bedzie wcale różnicy i ze nie warto przepłacac na wejscie HDMI w amplitunerze!

Proszę o porady użytkowników i pozdro[/quote]

a jaki masz TV i co będziesz podłączał do amplitunera ? Jeśli masz wejście HDMI w TV i masz / planujesz zakup playera z HDMI ( np. BR czy PS3 ) to najlepiej kupić amplituner z HDMI.
Popatrz tez na inne amplitunery, jest sporo tego na rynku. Ile chcesz wydac na amplituner ?

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Juz wlasnie obserwuje te amplitunery od dawna i padło na Pioneer albo 817 albo 917. Telewizor samsung LCD 32F82B z 3 wyjsciami HDMI. Czy jest sens kupowac amplika z HDMI???? W sklepie odradzili bo nie bedzie różnicy, co myslicie??????? Playera raczej nie bede kupował, do amli narazie podłącze tylko DVD!! Edytowane przez Lucjan7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
DVD masz z HDMI ? jakie głośniki posiadasz ?

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
DVD kupie z HDMI napewno, Pioneer 400. Głośniki jamo 606-narazie 5.0 Edytowane przez Lucjan7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

skoro tak to ja bym proponował za podobną kasę ( DVD pioneer 400 około 450zł a amplituner 817 1200zł a 917 około 1600zł ) tp parę złoty dozbierać i kupic BR samsunga 1400 + onkyo 605. Jesteś w XXI wieku jeśli idzie o wizje w takiej sytuacji. Odtwarzasz DVD i płyty BR a amplituner posiada wszystkie dekodery. Niewiele drożej to wyjdzie a masz sprzet na kilka lat ( chyba :blink: ) Amplituner bez HDMI i nowych formatów dźwięku będzie bardzo trudno sprzedac a nawet najlepsze DVD nie dorówna jakością z płyt BR. Pomyśl o takim rozwiązaniu.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...