Skocz do zawartości
olo76

Playstation3 - struktura katalogów i podział na albumy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam dwa pytania związane z zachowywaniem plików na Playstation3:
1. Czy i w jaki sposób możemy podejrzeć, edytować itp strukturę katalogów na dysku sonki. Chciałbym używać PS3 m.in. jako przeglądarki zdjęć i chciałbym sobie tam trzymać zdjęcia, ale chciałbym jakoś nad tym panować.
2. Związane z powyższym. Sonka fajnie dzieli zdjęcia na albumy - ale jaki atrybut pliku w trakcie kopiowania na sonke jest tłumaczony na album - bo potem ustawianie tego z poziomu interfejsu playstation już nie jest fajne. Chyba że da się to jakoś robić masowo?

Z góry dziękuję za pomoc.
OLO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='olo76' post='89604' date='06.03.2008, 14:53 ']Witam!

Mam dwa pytania związane z zachowywaniem plików na Playstation3:
1. Czy i w jaki sposób możemy podejrzeć, edytować itp strukturę katalogów na dysku sonki. Chciałbym używać PS3 m.in. jako przeglądarki zdjęć i chciałbym sobie tam trzymać zdjęcia, ale chciałbym jakoś nad tym panować.
2. Związane z powyższym. Sonka fajnie dzieli zdjęcia na albumy - ale jaki atrybut pliku w trakcie kopiowania na sonke jest tłumaczony na album - bo potem ustawianie tego z poziomu interfejsu playstation już nie jest fajne. Chyba że da się to jakoś robić masowo?

Z góry dziękuję za pomoc.
OLO[/quote]

Nie wiem za bardzo o co ci chodzi w drugim punkcie, ale odpowiem na pierwszy. Jak klikniesz na plik trójkątem to masz coś takiego jak information. Zmieniasz nazwe i tyle. Poźniej tylko grupujesz cały content wg twoich preferencji i jest fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ad 1. Wiem że mogę zmienić nazwę. Ale jeśli np chciałbym uzyskać coś takiego że mam listę Artystów a potem wchodze w danego Artystę i mam listę Albumów i dopiero w Albumie mam utwory (przykład dla muzyki) lub analogicznie 2 poziomowa struktura dla zdjęć? Da się?

Ad 2. Chodzi mi o to że np mam na pendrive dwa katalogi ze zdjęciami - po skopiowaniu ich na dysk playstation wszystkie trafiaja do albumu YYYY-MM gdzie Y to rok a M miesiąc. Pytanie dotyczyło tego czy mogę ustawić jakiś atrybut pliku u mnie w windows który po skopiowaniu na PS3 zostanie zamieniony na Album. Tak żebym np skopiował wszystkie zdjęcia naraz a PS3 mi je porozrzucała po albumach tak jak mam w katalogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...