Skocz do zawartości
Obcy

ETL071-42FHD - co to jest warte?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał z tym kontakt? Czy jest to coś warte?

Cena jest super ciekawa :)

Wg handlowców cały środek jest Samsunga. Matryca również. Składany w Dąbrowie Górniczej.

[url="http://www.easytouch.pl/PL/products/consumer_electronics/p30222/lcd__tv_42__etl071-42hd/"]ETL071-42FHD[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 3 kola full HD to niezly wypas, ale ciezko mu sie dogadac ze sprzetami po HDMI. Czka mu sie ale po kilku minutach zaskakuje.
Ciezko powiedziec co jest w srodku. Moze i faktycznie Samsung, ale jakos kiepsko dopracowany.
Sam design jest OK ale obraz jakis taki dziwny jak na Samsunga (podlaczalem kompa, zwykle DVD, Kathreina, Blu Ray).
Jaka kasa taki produkt. Moze jak chlopaki sie troche rozkreca to jakosc sie poprawi

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę ze minęło trochę czasu od rozpoczęcia tematu...chce kupić właśnie ten model nie jest drogi ...czy juz ktos go ma ???? proszę o kontakt ..sa jakieś duże minusy ten tv ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy wejścia HDMI działaja poprawnie w tym tv? czytałem na ten temat różne opinie. Jak z jakością obrazu?może jest gdzieś test tego telewizorka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='qra69' post='104753' date='31.05.2008, 09:47 ']czy wejścia HDMI działaja poprawnie w tym tv? czytałem na ten temat różne opinie. Jak z jakością obrazu?może jest gdzieś test tego telewizorka?[/quote]


za taką kase teraz kupisz firmowy sprzet full HD ja bym tego nie brał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='adamo_' post='104770' date='31.05.2008, 11:12 ']za taką kase teraz kupisz firmowy sprzet full HD ja bym tego nie brał[/quote]

Markowe 42" z full hd za 2600? Bo wlasnie za taka kwote mozna miec ten EasyTouch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mozna go zmusic zeby chodzila DVD-T naziemna w MPEG 4 ?
np wkladajac modul ?

Moduł Viaccess CI CAM NP4

Najnowszy moduł systemu VIACCESS Extra typu Common Interface. Moduł posiada najnowszy procesor NP4 z firmy Neotion, który pozwala na dekodowanie sygnałów w MPEG-4 w odbiorniku MPEG-2. Za pomocą modułu możemy przekonwenterować sygnał nadawany w DVBT w mpeg4 i odbierać w odbiorniku z głowicą mpeg2!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) mam pytanko co do tego telewizora... otoz zakupilem go wczoraj i dalem automatyczne wyszukiwanie kanalow... mam kablowke wiec kanalow wyszukalo tylko 60... ale nie w tym rzecz... chodzi o to iz wszystkie kanaly zaczynaja mi sie od 901... do 960... ktos wie jak mam ustawic to aby po nacisnieciu "1" na pilocie wskakiwal kanal pierwszy?? bo teraz musze wklepac 901 :rolleyes: jest to malo wygodne i dosc dziwne ze kanalow nie da sie ustawic od 1 tylko zaczynaja sie od 901... probowalem cos wyczytac w instrukcji ale za wiele tam nie ma :) a dzwoniac do konsultanta dowiedzialem sie iz mam sygnal nadawany analogowo a nie cyfrowo i to dlatego tak jest... ktos wie o co chodzi?? czy wystarczy poszperac w ustawieniach czy musze miec satelite?? :unsure: licze na Wasza pomoc... z gory dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy ktoś z was miał przyjemność ściągać nogę z Easytoucha ETL071-42FHD w celu zawieszenia na ścianie jeżeli tak to proszę o pomoc !!!

A jeśli chodzi o obraz wyświetlany to nie ma się do czego przyczepić obraz ładny, duże kąty widzenia i samo to że FullHD po podłączeniu do Fergusona HD8900 i włączeniu np National Geografic HD rewelacja !!! Jeżeli chodzi o przedział cenowy oczywiście bo co lepszego można kupić z Full HD za 2090zł natomiast jeżeli chodzi o kabel HDMI to rzeczywiście nie każdy kabel jest ok na pewno działają kable uniteka oraz kable z Fergusona 8900.

Pozdrawiam
broniar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów HD TV :(
Co do tematu - czyli Easytouch-a... też miałem na niego chrapkę, ale po wnikliwej analizie i dokładnym przyjrzeniu się zrezygnowałem. Dodałem 600,- i kupiłem 42LG500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...