Skocz do zawartości
andrych

zakup samsung LE37M87BD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam okazje kupic ten telewzior w cenie 3000zł jest to samsung lcd 37cali model LE37M87BD,produkcja grudzien 2007r.
Szukałem informacji odnosnie tego modelu na forum ale jest brak postów,opis produktu na stronie producenta tez marny,mialem okazje go przetestowac pod x360 i ps3,obraz po hdmi,componet i vga byl wyswietlany full hd w 50 i 60hz,przy podlaczonym hdmi ma pelno opcji co do ustawien obrazu jak nawet wybór głebokosci czerni,tryb video game i tutaj moje pytanie czy warto sie zainteresowac tym telewziorem czy warto odlorzyc i zakupic sony bravia,toshiba lub sharp?Niestety tez nie mialem okazji przetesotwac jak by odbieral telewzie przez kablówke upc,bo wracaja do konsol lub podlaczonej n ten samsung wydal mi sie na tv z najlepszym kontranstem i zywymi koloarmi np sony przy nim wydawal sie bardziej blady ale to mogla byc tez wina ustawien tamtych lcd,prosze jesli ktos posiada taki model podzielcie sie wrazeniami :o lub ewentulanymi wadami posiada

Edytowane przez andrych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
posiadam ten telewizor od 2 miesiecy, uwazam ten model za bardzo udany, podłaczony do toshiba HD-Xe1 i PSw3, przyjmuje sygnał 24HZ, wyswietla bardzo przyzwoicie ma szereg regulacji, włacznie z regulacja podswietlenia matrycy, składowych koloru, w cenie 3000 PLN to bardzo fajna okazja, ja kupilem za 4600 i nie żałuje ani złotóweczki, telewizor smiga jak złoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno przy konsolach spisuje sie znakomicie, ale interesuje mnie jak sie ten Sammy sprawuje sie z filmami(szczegolnie tymi szybszymi). Czytalem juz dosc duzo na temat tego telewizora, a dokladniej LE40M87/86B. Jednakze tylko opinie odnosnie sprawowania sie tego LCD'ka z konsolami. Wiec jakby ktos moglby napisac(wiecej niz tylko jedno slowo :) ) jak ten Samsung sprawuje sie przy ogladaniu "szybkich filmow" bylbym bardzo wdzieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Sanryu' post='88176' date='26.02.2008, 18:11 ']Podobno przy konsolach spisuje sie znakomicie, ale interesuje mnie jak sie ten Sammy sprawuje sie z filmami(szczegolnie tymi szybszymi). Czytalem juz dosc duzo na temat tego telewizora, a dokladniej LE40M87/86B. Jednakze tylko opinie odnosnie sprawowania sie tego LCD'ka z konsolami. Wiec jakby ktos moglby napisac(wiecej niz tylko jedno slowo :) ) jak ten Samsung sprawuje sie przy ogladaniu "szybkich filmow" bylbym bardzo wdzieczny :P[/quote]

Dokładnie nie ma zadnych testów odnosnie filmów :) postaram sie podskoczyc do saturna moze bedzie mozna przetestowac z ps3 i paroma filmami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
telewizorek 37m87bd po hdmi z pionier dvd DV 400K filmy DVD przetwarzane na 1080p przez te dvd REWELACJA-szybkie akcje wolne akcje OK
co do kablówki w moim przypadku to pomyłka-zwykla osiedlowka trzeciej kategori--co do UPC calkiem calkiem
DZWIEK z TV cieniutki ale to zalezy od sygnału z kabla---podłączyc do wierzy i po kłopocie

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...