Skocz do zawartości
macias

Wieszak uchylny do TH-42PV70P

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazlem podforum idealnie pasujacego wiec zadam pytanie tutaj, mnogosc ofert przeraza wiec moze posiadacz takiego kompletu moglby naprowadzic mnie co tanio i dobrze kupic? Prosze rzucic jakims linkiem do allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='macias' post='87997' date='25.02.2008, 18:19 ']Nie znalazlem podforum idealnie pasujacego wiec zadam pytanie tutaj, mnogosc ofert przeraza wiec moze posiadacz takiego kompletu moglby naprowadzic mnie co tanio i dobrze kupic? Prosze rzucic jakims linkiem do allegro[/quote]

Co rozumiesz przez "uchylny"? W którą stronę chcesz uchylać TV?
Ja miałem ten problem że chciałem mieć odchylany (w prawo) TV. Na codzień "leży" płasko na ścianie a wieczorkiem odchylam go sobie i oglądam.
I powiem tak ...... nie znalazłem żadnych sensownych rozwiązań które by mnie satysfakcjonowały cenowo.
Więc z pomocą teścia, sklepu z metalem i palnika acetylenowego .... zrobiliśmy sobie taki wieszczek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='88002' date='25.02.2008, 19:39 ']Co rozumiesz przez "uchylny"? W którą stronę chcesz uchylać TV?
Ja miałem ten problem że chciałem mieć odchylany (w prawo) TV. Na codzień "leży" płasko na ścianie a wieczorkiem odchylam go sobie i oglądam.
I powiem tak ...... nie znalazłem żadnych sensownych rozwiązań które by mnie satysfakcjonowały cenowo.
Więc z pomocą teścia, sklepu z metalem i palnika acetylenowego .... zrobiliśmy sobie taki wieszczek :lol:[/quote]

oczywiscie chodzi mi o taki ktory mozna pochylic w pionie o jakis niewielki kat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...