Jump to content
Sign in to follow this  
paw

Mamy już 50 tysięcy użytkowników

Recommended Posts

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Po 2 latach i paru dniach od otwarcia forum HDTVPOLSKA przekroczyliśmy 50 tysięcy użytkowników.Zapraszamy nowych i starych użytkowników do dalszych dyskusji oraz lektury forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name='Sanryu' post='87792' date='24.02.2008, 14:41 ']Gratuluje. Z drugiej strony nie daje sie tego odczuc :rolleyes:[/quote]
Hmm nie odczuwalne ale jakas garstka nas jest:
[img]http://www.blog.mediafun.pl/foto/2007-01/ludzie.jpg[/img]
;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
to prawda nowy serwer radzi sobie bardzo dobrze:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

50 000 uzytkownikow, a wchodzac na to forum ma sie wrazenie, ze to jakies "ghost/fantom forum" :rolleyes: Ciezko tu troche o uzyskanie jakiejs odpowiedzi , a zdarza sie osoba, ktora zalozyla temat rozmawia w nim sama ze soba ;)
Wiec 50 000 osob, a nadal tak "pusto"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name='Sanryu' post='87810' date='24.02.2008, 16:19 ']Ciezko tu troche o uzyskanie jakiejs odpowiedzi , a zdarza sie osoba, ktora zalozyla temat rozmawia w nim sama ze soba :rolleyes:[/quote]
Na pytania o to jaki telewizor kupić faktycznie ciężko uzyskać odpowiedź, bo jest to pytanie z gatunku takich na które ciężko się odpowiada, bo nikt nie ma dostępu do wszystkich aktualnych modeli (nawet sprzedawcy w media markt) a rynek zmienia się bardzo dynamicznie.
Na pytania lamerskie na które można znaleźć odpowiedź w 5 sekund w google też mało komu już chce się odpowiadać. Za to zobacz co się dzieje w wątkach a nowym sprzęcie (Tvix, Popcorn, IPBOX 9000 i wiele innych).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolegom właśnie chodziło o chodzenie strony,więc odpowiedziałem lakonicznie bo po co więcej coś pisać.Ale ogólnie dyskusja jest tam gdzie jest o czym dyskutować.Zresztą wszyscy stawiamy na merytoryczne wypowiedzi chociaż mogą być krótkie.
P.S.
I mamy pierwszego usera poza Gmerem który ma 2 tysiące napisanych postów gratuluje:)
Naprawdę posty które piszą osoby z czołówki pod względem ilości postów to nigdy nie jest nabijanie:P Edited by paw

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znowu będzie że tylko ja odpowiadam,ale przecież jest to dyskusja i każdy może zabrać głos kiedy chce.Nie porównujmy naszej klasy do naszego forum anie nawet do onetu czy innych serwisów, jest to serwis społecznościowy.Forum HDTVPOLSKA jest kierowane jednak do trochę węższej grupy użytkowników, chociaż posiadacze paneli o wysokiej rozdzielczości albo projektorów jest w Polsce więcej niż osób korzystających z forum to i tak % uświadomionych co do potencjału tego co posiadają jest mały;).Sam musisz przyznać że do szkoły chodził każdy przynajmniej podstawowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='paw' post='87864' date='24.02.2008, 21:51 ']Znowu będzie że tylko ja odpowiadam,ale przecież jest to dyskusja i każdy może zabrać głos kiedy chce.Nie porównujmy naszej klasy do naszego forum anie nawet do onetu czy innych serwisów, jest to serwis społecznościowy.Forum HDTVPOLSKA jest kierowane jednak do trochę węższej grupy użytkowników, chociaż posiadacze paneli o wysokiej rozdzielczości albo projektorów jest w Polsce więcej niż osób korzystających z forum to i tak % uświadomionych co do potencjału tego co posiadają jest mały;).Sam musisz przyznać że do szkoły chodził każdy przynajmniej podstawowej.[/quote]

it was a joke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...