Skocz do zawartości
janek_pl

XBMC.org

Rekomendowane odpowiedzi

witam

a ja mam takowe pytanko wlasnie szukam czegos do mojego htpc ktrorego wlasnie poskladalem. Chcialbym zeby to dzialalo tak ze zalanczam kompa i ewentualnie odrazu bootuje sie system htpc ewentualnie z mozliwoscia wyboru ktory system chce zabootowac niechce nakladek na windows dzialajacychna zasadzie wchodzisz w winde i dopiero uruchamiasz bo to bardzo dlugo trwa, chcialbym aby to zeby to mniej wiecej wygladalo jak azbox premium taki kombajn.

Myslalem tez o zakupie przejsciowki ide-cf a zeby strzworzyc przy pomocy tego oraz karty 16gb namiastke ssd i na tym oto stworze umiescic takowy system czy opisywany tutaj xbmc spelnia moje oczekiwania??

Co do szybkiego startu, bez potrzeby uruchamiania systemu to trafiłeś w 10. XBMC - LIVE taki jest.

Co do instalacji to nie ma problemu z instalacją na penie. Nie wiem jednak jak będzie system widział twoją kartę pamięci.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o witam

widze ze kumasz konkretnie ten temat wiec odrazu przechodze do pytan czyli mozna go zainstalowac na penie a jak ze startem jezeji na dysku mam jeszcze winde?? sprawa nr2 to jak z widzeniem partycji windowsowych ?? 3 to czy po odpaleniu czyta wszystkiego rodzaju fimy z napisami tez?? jak tam z radiami internetowymi czy mozna wyszukiwac dowolnie ?? czy umozliwia serfowanie po internecie?? a i spotkalem sie ostatnio na innym forum ze jakis soft pokazywal prognoze pogody dla wybranego regionu. a i najwazniejsze mam imon pilot z wyswietlaczem czy on to odpali??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o witam

widze ze kumasz konkretnie ten temat wiec odrazu przechodze do pytan czyli mozna go zainstalowac na penie a jak ze startem jezeji na dysku mam jeszcze winde?? sprawa nr2 to jak z widzeniem partycji windowsowych ?? 3 to czy po odpaleniu czyta wszystkiego rodzaju fimy z napisami tez?? jak tam z radiami internetowymi czy mozna wyszukiwac dowolnie ?? czy umozliwia serfowanie po internecie?? a i spotkalem sie ostatnio na innym forum ze jakis soft pokazywal prognoze pogody dla wybranego regionu. a i najwazniejsze mam imon pilot z wyswietlaczem czy on to odpali??

Na pierwsze pytanie ci odpowiem......Dysk na który jest instalowany xbmc jest formatowany i dzielony na 3 partycje.

Inne pytania...Proponuję ci wypalić płytkę cd z wersją live i sam zobaczysz. A powiem, że warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dodac stacje radiowa bo niestety nie wychodzi mi to w mediaportal poprostu wybiera sie plik playlisty i smiga a jak jest w xbmc ? bo niestety nie widzi mi tego pliku ;) mam jeszcz pytanie jaka wtyczka otwiera youtube i czy mozna wyszykiwac dowolne strony nawet polskie? sprawa trzecia to czy jest mozliwosc otwierania np jednej strony firefoxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ściągnij plik SVN_Repo_Installer_1.3.1 i wrzuć go do katalogu VIDEO potem dodaj zródło i wskaż ten plik, zapyta o instalację - trzeba potwierdzić. To aplikacja do instalacji skryptów i programów w XBMC. Tu opis http://xbmc.org/forum/showpost.php?p=159135&postcount=1. Pozdrawiam izbiss

Edytowane przez izbiss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak zmusic player do odtwarzania plikow rmvb? tyle ze ja niechce instalowac programow tylko dodac radio internetowe, mam plik ktory zessalem z strony radia winamp go odpala wiechcialbym zeby xbmc tez :angry:

Edytowane przez bociek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...