Skocz do zawartości
Fazyreusz

Manta Lord 034 a Pioneer DV400v-k :D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z góry uprzedzam, ze doskonale sobie zdaje sprawe odnosnie jakosci sprzetu Pioneer, ale...
no właśnie mam kilka pytan i watpliwosci. 1) czy da sie podlaczyc pod wejscie usb zewnetrzny hdd na ktorym beda nagrane filmy divx albo filmy hd?? 2) pioneer nie odtwarza napisow polskich na przykładzie Prison Break S03 :/ czy da sie to jakos zmienic(usunąć)?? To sa dwie główne wątpliwości przed zakupem. Moze ktos moze jakis polecic dobry ktory bedzie odtwarzal w pelni polskie napisy ( dla rodziny potrzebane smile.gif) i ktory bedzie "widzial" dysk zewnetrzny hdd?? Prosze o pomoc :( Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fazyreusz' post='86791' date='19.02.2008, 19:04 ']Witam,

Z góry uprzedzam, ze doskonale sobie zdaje sprawe odnosnie jakosci sprzetu Pioneer, ale...
no właśnie mam kilka pytan i watpliwosci. 1) czy da sie podlaczyc pod wejscie usb zewnetrzny hdd na ktorym beda nagrane filmy divx albo filmy hd?? 2) pioneer nie odtwarza napisow polskich na przykładzie Prison Break S03 :/ czy da sie to jakos zmienic(usunąć)?? To sa dwie główne wątpliwości przed zakupem. Moze ktos moze jakis polecic dobry ktory bedzie odtwarzal w pelni polskie napisy ( dla rodziny potrzebane smile.gif) i ktory bedzie "widzial" dysk zewnetrzny hdd?? Prosze o pomoc :( Pozdrawiam!![/quote]


WItam
Przed zakupem PS3 posiadałem tego pioneera a więc:
1. da sie podlączyć dysk przez usb. Ja ogłądałem filmy divx z przenośnego dysku/walkmana SONY ATRAC 20gB.
Hd nie odtworzysz. Ten odtwarzacz upscaluje standardową rozdzielczość do hd, sygnału hd nie obsluzy
2. odtwarza polskie znaki trzeba tylko ustawic to w menu. RTFM sie klania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ok dzieki wielkie za odpowiedz, super ze da sie twardy podłączyc. Co do filmow hd, np. z kamery HD przegrywam nakręcony film na hdd i potem podpinam pod odtwarzacz i co nie bedzie obrazu w HD jak nagrałem go w takim formacie na twardy?? A co to takiego RTFM?? :( Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fazyreusz' post='86839' date='19.02.2008, 21:30 ']ok ok dzieki wielkie za odpowiedz, super ze da sie twardy podłączyc. Co do filmow hd, np. z kamery HD przegrywam nakręcony film na hdd i potem podpinam pod odtwarzacz i co nie bedzie obrazu w HD jak nagrałem go w takim formacie na twardy?? A co to takiego RTFM?? :P Pozdro!!![/quote]

Problem z tym, że odtwarzacz nie potrafi obsluzyć sygnału o rozdzielczości hd. Sam próbowalem cos takiego zrobić i wyskoczyła informacja że rozdzielczość nie jest obsługiwana przez ten odtwarzacz. To jest odtwarzacz dvd obsługuje standardową rozdzielczość i jak ustawisz upscaluje standardowy obraz do formatu hd.
(RTFM -taki stary zart Read The F...n Manual:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wiem duzo więcej :P

Pisałeś wcześniej Silenhill, że posiadasz PS3 --> to może to kupić :) Co to w sumie potrafi oprócz obsługiwania gier?? Czytałem ze mozna odpalic divx ale nie czyta TXT wiec trzeba wypalic napisy ( do tego mam juz tutoriala ) Rozumiem ze jak czyta Blue-Ray to HD również ;P Podepne dodatkowo HDD który mam 250GB przez USB i bedzie działać jak należy?? Jak zgram na HDD film z kamery HD to odtworzy mi to równiez w Full HD na TV?? Chodzi o to zeby miało ręce i nogi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fazyreusz' post='86883' date='20.02.2008, 00:52 ']Teraz to wiem duzo więcej ;)

Pisałeś wcześniej Silenhill, że posiadasz PS3 --> to może to kupić :) Co to w sumie potrafi oprócz obsługiwania gier?? Czytałem ze mozna odpalic divx ale nie czyta TXT wiec trzeba wypalic napisy ( do tego mam juz tutoriala ) Rozumiem ze jak czyta Blue-Ray to HD również ;P Podepne dodatkowo HDD który mam 250GB przez USB i bedzie działać jak należy?? Jak zgram na HDD film z kamery HD to odtworzy mi to równiez w Full HD na TV?? Chodzi o to zeby miało ręce i nogi :)[/quote]

WItam
co do PS3
z napisami do divx jest problem czytałem temat, w którym ktoś napisał że mozna to obejść nakładając napisy na film, podał nawet program, nie próbowałem jednak i nie wiem jak sie to robi mozna poszukać (sam jestem zainteresowany). Masz jeszcze dysk, mozliwość podłączenia do netu, nawet przez wifi
Czyta BD. Filmy w wysokiej rozdzielczości z dysku dopietego równiez (przynajmniej ja z mojego prznnosnego dysku oglądałem dema hd). Oczywiście musi być zapisany w formacie czytanym przez PS3.

No i pozostaje kwestia ceny. PS3 to ok 1400 zł (wersja 40gB), ten pioneer ok 400 zł

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...