Skocz do zawartości
Sieczko

Najlepszy 32" (37") LCD do 4000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że to mój pierwszy raz, to witam serdecznie.:angry:

Na dniach mam dokonac pewnego zakupu, jednak im coraz więcej czytam, słucham, dotykam, oglądam i piszę, tym mniej wiem. Mam więc nie mały problem, a pieniądze chce spożytkowac jak najlepiej.. pomożecie?

[b]Co?[/b]
Telewizor.

[b]Jaki?[/b]
LCD.

[b]Duży?[/b]
32 cale, ewentualnie 37, byle się zmieścił w cenie do 4000zł. Max 4000zł.

[b]Do czego?[/b]
Kablówka analogowa rozdzielona na 2 tv<Jakośc niezła, chociaż zależy od kanału>, dvd. Coś satelitarnego najprawdopodobniej po wakacjach.

[b]Gdzie?[/b]
Pokój w bloku, 20m^2, średnio oświetlony, odległośc patrzenia 2-3m.

[b]Co mam na oku?[/b]
Philips 32PFL7862d
Toshiba 32R3500 PG
Sharp LC 32RD2E

Z czego najbliżej mi chyba do Philipsa..

A czy Wy, drodzy forumowicze, macie jakieś inne sugestie/propozycje? Jeżeli tak to proszę, podzielcie się nimi ze mną, jeżeli nie to skutecznie wybijcie mi te telewizory z głowy..

Dziękuję i pozdrawiam.

EDIT:

Hm.. mam złe przeczucie że kupując 32 po krótkim czasie poczuje niedosyt i będe bił się w pierś że nie wziąłem czegoś większego.. chyba lepiej dozbierac jeszcze kilkaset zł i kupic 37.. tylko..

Jakie 37 cali dorówna philipsowi 7862d na kablówce? Toshiba R3500 PG?

Edytowane przez Sieczko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toshiba serii R3500 to swietne tv. ja mam 32' obraz z kablowki bajka. zadnego smużenia itp. zaklócenia poprostu nie istnieja. napewno zasluga m.in. 100hz. nie mowie nawet o dvd bo nie ma po co-rewelka.philipsy to tez swietne tv.ale ja postawilem na toshibe i nie zaluje. chcialem miec poprostu cos innego . tej marki mam tylko tv w domu ale jestem pod wrazeniem wykonania i jakosci. nie ma mowy o zmianie na inny. oczywiscie wolalbym plasme pioneera :) ale to inna kasa . mi toshiba wystarcza a i tak napewno bije tez wiekszosc lcd na rynku pod wzgledem obrazu , nawet dzwieku. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.ceneo.pl/940903"]http://www.ceneo.pl/940903[/url] - tu jest dobre LG w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panasonic 32LZD80 (w Siriusie za 3989,00 - pewnie za chwilę nieco taniej bo to nowość)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kablówka i zero komputerów, konsol i tym podobnych wynalazków?

Panasonic 37PV80
Panasonic 42PV80
Samsung 42Q91H

Prawda jest taka, że przy takich źródłach, wszystkiej wymienione wyżej wysiadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...