Skocz do zawartości
doctor77

PH i problemy z Youtube

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeszcze pare dni temu nawet po aktualizacji softu na najnowszy dostępny wszystkie filmy na youtube dzialaly bez problemu od około dwóch dni wszystkie filmy zaczynaja buforować się a następnie wyskakuje komunikat can not play, szukalem na innych forach o PH i nigdzie nie znalazlem rozwiazania, może komus z was przytrafilo się cos podobnego i na dzien dzisiejszy youtube nadal dziala na waszych PH ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z posiadaczy PH może sprawdzić czy u niego występuje opisany problem, czy działają filmy na youtube czy niestety obecnie na wszystkich PH serwis ten jest niedostępny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='banulkrz' post='86444' date='18.02.2008, 02:40 ']Też mam problemy.[/quote]
Przestalo dzialac ale nie wiem czy problem wynika z FW, mam ten sam FW od dluzszego czasu, inna sprawa ze beta. Od czasu wgrania teje bety nie sprawdzalem YouTube. Sprobuje jutro downgrade-u do pierwotnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie ten sam problem - dostałem Popcorna w piątek i od razu natknąłem się na ten problem - zarówno Youtube, jak i Google Video - ten sam komunikat "Can not play"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo tak jak i wszyscy

"[PH] The broken part cause by URL redirection, seems like Youtube and Google Video prepare for video advertistment purpose, it cause the link info lost in firmware when redirection occur. Syabas team are currently and actively working on a solution, when ready, we will post a special firmware release."

[url="http://www.networkedmediatank.com/viewtopic.php?t=1768&postdays=0&postorder=asc&start=0"]LINK[/url]

Nowy soft z poprawką jest już w przygotowaniu i ma temu zapobiec.


Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...