Skocz do zawartości
chris

porządny oddwarzacz DVD, DiVX z upscale

Rekomendowane odpowiedzi

po tym jak padł mi stary bellwood - rozglądam się za jakimś odtwarzaczem DVD z funkcją DiVX (z napisami) w jakiejś rozsądnej cenie, przy czym fajnie gdyby player miał sprzętowe poprawianie jakości obrazu...

nie koniecznie chińszczyzna może być coś jakiejś lepszej marki

Co polecacie? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='chris' post='86013' date='15.02.2008, 18:04 ']po tym jak padł mi stary bellwood - rozglądam się za jakimś odtwarzaczem DVD z funkcją DiVX (z napisami) w jakiejś rozsądnej cenie, przy czym fajnie gdyby player miał sprzętowe poprawianie jakości obrazu...

nie koniecznie chińszczyzna może być coś jakiejś lepszej marki

Co polecacie? Dzięki[/quote]

co rozumiesz przez rozsądną cenę?
ja miałem pioneera dv 400 całkiem dobry sprzęcior Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='silenthill' post='86077' date='15.02.2008, 20:57 ']co rozumiesz przez rozsądną cenę?
ja miałem pioneera dv 400 całkiem dobry sprzęcior[/quote]


najlepiej poniżej 500 zł... ale że zależy mi żeby upscaler był dobry to mogę obejrzeć i coś z lepszej półki

myślałem wstępnie Samsungu DVD 1080 P7 albo o Toshibie HD-EP30 - wiem, to drugie to hd-dvd, ale chyba ma upscaler do 1080i lub 1080p...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='chris' post='86092' date='15.02.2008, 21:51 ']najlepiej poniżej 500 zł... ale że zależy mi żeby upscaler był dobry to mogę obejrzeć i coś z lepszej półki

myślałem wstępnie Samsungu DVD 1080 P7 albo o Toshibie HD-EP30 - wiem, to drugie to hd-dvd, ale chyba ma upscaler do 1080i lub 1080p...[/quote]

popatrz na opinie użytkowników na np ceneo
Z tego co pamietam ten samsung nie wyszedł najlepiej
tej toshiby tanio nie kupisz
popatrz na pioneera dv 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='silenthill' post='86099' date='15.02.2008, 22:37 ']popatrz na opinie użytkowników na np ceneo
Z tego co pamietam ten samsung nie wyszedł najlepiej
tej toshiby tanio nie kupisz
popatrz na pioneera dv 400[/quote]

no fakt... toshiba kosztuje niespełna 1000 zł - ale nie czyta divx :) a przydało by się....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='chris' post='86164' date='16.02.2008, 11:33 ']no fakt... toshiba kosztuje niespełna 1000 zł - ale nie czyta divx :( a przydało by się....[/quote]

po drugie bierz pod uwagę sytuację na rynku formatów. ALbo upscal do HD, albo BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam Tośkę E1 (już można dostać poniżej 500 PLN) - rewelacyjnie upscaluje do 1080i
a DivXy czyta mi nagrywarka Pioneera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Sony DVP-NS78. Upscaling do 1080p i rewelacyjny obraz za te 350zł. Porównywałem z Toshiba HD-E1 i ... nie było zwycięzcy. Divxy chodzą bezproblemowo łącznie z napisami jeśli mają taką samą nazwę jak film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam to co mam czyli denon 1930 obecnie 1940 obraz jest super scaler podbija bardzo ladnie a i cena tez do zaakceptowania mozna kupic juz cos w ebay rosadna cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle tylko że Denon to już 2-3 półki cenowe "wyżej"... A miało być niedrogo ;)
Owszem, jeśli ktoś lubi posłuchać muzyki - odpowiedni model Denona (ew Onkyo) jest jak najbardziej wskazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='chris' post='86013' date='15.02.2008, 19:04 ']po tym jak padł mi stary bellwood - rozglądam się za jakimś odtwarzaczem DVD z funkcją DiVX (z napisami) w jakiejś rozsądnej cenie, przy czym fajnie gdyby player miał sprzętowe poprawianie jakości obrazu...

nie koniecznie chińszczyzna może być coś jakiejś lepszej marki

Co polecacie? Dzięki[/quote]

Polecam albo tani Popcorn na EM 8635 albo najnowszy TVix 6500A -choć drogi (ok. 2000 lub trochę mnije) jednak wart swojej ceny -można znaleźć wiele opisow na polskich stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...