Skocz do zawartości
harkins

JVC vs. Sharp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Na dniach kupuję tv i na placu boju pozostały dwa modele Sharp 42x20 i JVC 37p80. Do końca nie wiem co wybrać czy JVC ze 100Hz czy Sharpa z matrycą 4 ms. Chodzi mi u głównie o sport bo sportu oglądam najwięcej. Krtóry z tych tv lepiej się będzie spisywał? Doradźcie mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='harkins' post='85738' date='14.02.2008, 17:27 ']Witam.
Na dniach kupuję tv i na placu boju pozostały dwa modele Sharp 42x20 i JVC 37p80. Do końca nie wiem co wybrać czy JVC ze 100Hz czy Sharpa z matrycą 4 ms. Chodzi mi u głównie o sport bo sportu oglądam najwięcej. Krtóry z tych tv lepiej się będzie spisywał? Doradźcie mi.[/quote]

Ja bym brał jvc. Tylko czemu takie małe?

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='85743' date='14.02.2008, 16:37 ']Ja bym brał jvc. Tylko czemu takie małe?

Autorus[/quote]

No niestety budżet mam ograniczony. Większe 100 HZ kosztują już sporo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomnij o sharpie. Naczytałem sie bzdur jaki to super tv i namówiłem znajomego na 46x20 i teraz jest problem bo obraz jest tak wygładzony ze w zaden sposób nie mozna ustawic ostrości. Kazdy kto go widzi jest lekko zdegustowany i tylko przez grzecznosc mówi oo jaki duzy tv a o jakosci obrazu juz nic, mimo iz podpiety hdmi do N-ki. Osobiscie miałem jvc S60 i naprawdę super tv. Ładne kolory, obraz ostry. Wersja P na pewno spełni twoje oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam - jvc p80 działa bez zarzutu ! Nie ma się co nawet zastanawiać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zeby nie bylo watpliwosci - bierz JVC! Jako byly wlasciciel A60... S70... chwilowo X70 moge powiedziec tyle - oni wiedza jak robic LCD-ki. Obraz doskonaly jak na te technologie i szczerze gdyby mi cegla upadla na glowe i zdecydowalbym sie na powrot cieklegokrysztalu :) to bralbym JVC.

ps. Ktos moze Ci powiedziec ze wyposazenie slabe (przecietne), ze menusy czesto z grafa przedpotopowa (ano w nieco traci myszka) ale to wszystko NIEWAZNE - bo masz swietny (jak na LCD) obraz. Dodatkowa zaleta to niezle ustawienia firmowe - bez specjalnej kalibracji uzyskiwalem na ww TV bardzo dobre rezultaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...