Skocz do zawartości
ciapol

pioneer vsx516

Rekomendowane odpowiedzi

cos pewnie jest pogrzebane w ustawieniach tylko nie wiem co nie mam instrukcji po polsku z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sam z siebie przestał działać to masz coś walnięte z tubą a jeśli coś pogrzebałeś w ustawieniach i przestał działać to teraz zrób to samo tylko w odwrotnej kolejności, zbytnio nie rozpisałeś się opisując swój problem więc dość mocno ograniczyłeś w ten sposób pole do popisu osobom które mogłyby Ci pomóc.
Proponuje włączyć amplituner i na panelu przednim wcisnąć przycisk '[b]Quick Setup[/b]', ampli powinien wyświetlić [b]SW DET[/b] i po chwili powinien sam zdiagnozować czy tuba jest podłączona ([b]SW YES[/b]) czy też nie ([b]SW NO[/b]), później ustawiasz ile masz głośników podłączonych pod sprzęt, jakiej wielkości masz pokój i na samym końcu wybierasz swoją pozycję w kinie domowym [b]FWD[/b] - gdy siedzisz bliżej frontowych, [b]MID[/b] - gdy siedzisz na środku, [b]BACK[/b] - gdy siedzisz bliżej surroundów. I na tym koniec konfiguracji twojego sprzętu. Jeśli po tym zabiegu nie będzie działać to pisz, poszukamy gdzie indziej przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wchodze w 'Quick Setup to wyswietla SW NO sw napewno jest dobry jak wyciagne kabel łaczacy amplituner z sw i dotkne palcem to sw wydaje dzwieki SB ch procesion robie sw auto jest bez zmiany Edytowane przez ciapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ampli nie wykrywa twojej tuby to ja nie wiem o co chodzi :)
a wcześniej ją wykrywał?
napisz mi co ewentualnie zmieniałeś od czasu gdy tuba działała do czasu gdzie przestała działać, może łatwiej będzie wydedukować co tam nakombinowałeś w ampli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sw działał i był wykrywany do czasu jak bratanek nie został sam w pokoju co on wykombinował to sie nie dowiem bo ma dopiero 3 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...