Skocz do zawartości
zanka

lg 42ly99

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Nowy lcd od LG: full hd, 100 hz, 1:1 pixel... cena ok. 5000 zł;
Czy ktoś ma i może podzielić się opinią, albo przynajmniej znalazł jakieś testy w sieci??
Jak wypada na tle samsunga 40f86bd i toshiby 42z3030, bo w cenie jest spora róznica...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='zanka' post='81857' date='27.01.2008, 12:18 '][b]Nowy lcd od LG: full hd, 100 hz, 1:1 pixel... cena ok. 5000 zł;
Czy ktoś ma i może podzielić się opinią, albo przynajmniej znalazł jakieś testy w sieci??
Jak wypada na tle samsunga 40f86bd i toshiby 42z3030, bo w cenie jest spora róznica...[/b][/quote]


Jest to chyba najtanszy lcd...ze 100hz....bawiłem sie nim w Saturnie....mam na niego smaki ..poczekam az jeszcze potaniej -bo to nowosc......no chyba ze wyjdzie cos ciekawszego .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='zanka' post='81857' date='27.01.2008, 12:18 '][b]Nowy lcd od LG: full hd, 100 hz, 1:1 pixel... cena ok. 5000 zł;
Czy ktoś ma i może podzielić się opinią, albo przynajmniej znalazł jakieś testy w sieci??
Jak wypada na tle samsunga 40f86bd i toshiby 42z3030, bo w cenie jest spora róznica...[/b][/quote]

Kupiłem i jestem bardzo zadowolony, obraz jest ekstra i ta funkcja 1pix-1pix jest super bo orginalnie nagranie fajnie wygląda a filmy na blu-ray są mega i Full HD tez ,coś pieknego. Za tą cene nawet sie nie zastanawialem! Pozdr.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma przesyt LG i bym go nie kupił. Własnie zegnam sie z drugim LG w moim domu . Czekam na toshibe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Teraz ten LG jest w cenie 4449....chyba warto 100hz w tej cenie...niewiem jak sie to ma z awaryjnośćio LG ...czy jest wieksza czy podobna jak w innych firmach....czy ktos wie czy Lg robi własne matryce czy zaopatruje sie u innych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='otelo1' post='92619' date='22.03.2008, 16:34 ']...czy ktos wie czy Lg robi własne matryce czy zaopatruje sie u innych ...[/quote]

LG Electronics to jeden z liderów światowych właśnie w produkcji matryc... wszystkie są własnej koncepcji i pomysłu... tak samo jak SHARP i Samsung... :P Oni też produkują i np. Samsung sprzedaje matryce dla Sony... to jeden z przykładów a Toshiba to nic innego jak matryce SHARP'a... ;) Też myślę dosy poważnie nad tym telewizorem... ale chyba poczekam na jakieś bliższe info lub test w prasie specjalistycznej... po polsku oczywiście... :) Jakby ktoś miał już jakieś info co i gdzie na temat tego TV to niech po prostu napisze tutaj lub na mail'a lub priv'a do mnie... :P Pozdrawiam. Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[img]http://img.nokaut.pl/p/bf/5d/bf5d08b2f30a9b658b255046db1bea52500x500.jpg[/img]
Chyba jest na dodatek ładny... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='otelo1' post='93923' date='30.03.2008, 23:06 ']:) Niewiem co jest grane ..cena znowu podskoczyłana 5000...[/quote]

Właśnie... taż nie wiem... :):(:( Chyba jakieś pomyłki zaistniały... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...