Skocz do zawartości
helcik

PH- jak szybko przysyłają?

Rekomendowane odpowiedzi

witam,
kilka dni temu złożyłem zamówienie na PH, w googlecheckout status ciągle: IN PROGRESS. Po jakim czasie od złożenia zamówienia przysłali Wam sprzęcik, a po jakim czasie zmienił się status?

pozdrawiam,
helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który miałeś numer ID w kolejce oczekujących? Pytam z ciekawości. Myślę że wszyscy by chcieli wiedzieć jak szybko dostaną zaproszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='helcik' post='79754' date='16.01.2008, 10:49 ']witam,
kilka dni temu złożyłem zamówienie na PH, w googlecheckout status ciągle: IN PROGRESS. Po jakim czasie od złożenia zamówienia przysłali Wam sprzęcik, a po jakim czasie zmienił się status?

pozdrawiam,
helcik[/quote]



Musisz poczekać jeszcze z tydzień, dwa zanim wyślą,a później mi szło 3 dni do Polski i 3 dni przez Polskę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='79771' date='16.01.2008, 11:56 ']A który miałeś numer ID w kolejce oczekujących? Pytam z ciekawości. Myślę że wszyscy by chcieli wiedzieć jak szybko dostaną zaproszenie :)[/quote]

nie wiem jak to sprawdzić, nawet nie dostałem żadnego maila z potwierdzeniem założenia konta, aż tu nagle zaproszenie do kupna przyszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='helcik' post='79857' date='16.01.2008, 20:24 ']nie wiem jak to sprawdzić, nawet nie dostałem żadnego maila z potwierdzeniem założenia konta, aż tu nagle zaproszenie do kupna przyszło...[/quote]

Bo nie wysyłają maila potwierdzającego założenie konta. Wysyłają jedynie zaproszenie do kupna ... które dostałeś.

A jak sprawdzić numer ID ... było to już wyjaśniane kilka razy ale powtórzę:
- logujesz się na stronę popcorna
- klikasz na Edit profile
- patrzysz w pasku przeglądarki jest [url="http://www.popcornhour.com/onlinestore/"]http://www.popcornhour.com/onlinestore/[/url] .......... member_id=XXXX
- to XXXX .... to właśnie twój numer ID :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem że masz dalszy numer. Z tego co pamiętam to 12'go stycznia jeden z kolegów też dostał zaproszenie a on miał numer ~3600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy komus z osob, ktore zlozyly zamowienie w ostatnim okresie, zmienil sie status wysylki? ja mam "in progress", karte mi obciazyli 14 stycznia, ale ciagle mam info, ze "Not shipped yet". Ile czekaliscie na wysylke od momentu obciazenia karty? (ci co juz oczywiscie PH otrzymali)

Pozdr,

K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja złożyłem zamówienie tydzień temu, google checkout pokazuje już status "shipped".
nie wiem czy kartę mi już obciążyli (wyciągi przychodzą później), ale zakładam, że tak.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='helcik' post='80758' date='21.01.2008, 11:07 ']ja złożyłem zamówienie tydzień temu, google checkout pokazuje już status "shipped".
nie wiem czy kartę mi już obciążyli (wyciągi przychodzą później), ale zakładam, że tak.

pozdrawiam.[/quote]


Skoro masz "SHIPPED" to w ciągu tygodnia na pewno dostaniesz swoją kukurydzę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janek_pl' post='80762' date='21.01.2008, 11:59 ']Skoro masz "SHIPPED" to w ciągu tygodnia na pewno dostaniesz swoją kukurydzę.

Pozdrawiam[/quote]

A czy orientuje sie ktos jak wyglada z tym kodem taryfy celnej? podczas skladania zamowienia nie podalem tego kodu na taryfe 0%, pozniej poslalem im maila z prosba, by wypisali taki opis i taki kod, jaki jest potrzebny ;>. Powiedzieli, ze uwzglednia. Jesli jednak nie wpisza takiego, to jak przesylka przyjdzie to moge sam podac taki kod czy juz wtedy nie ma mozliwosci zmian i trzeba zaplacic clo?

Pozdr,

K.

P.S. dzisiaj mi sie zmienil status na "shipped" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moją kukurydzę w poniedziałek wysłali z Hong Kongu a pół godziny temu zadzwoniła miła pani z UPS z wawy z pytaniem co jest w przesyłce, więc podałem jej kod taryfy :-)
Powiedziała, że jak dziś celnicy się wyrobią z odprawą, to jutro mi dostarczą, więc można powiedzieć błyskawicznie :-) Wynika też z tego że żółci nie wpisują taryfy na liście przewozowym skoro z UPS dzwonią.

Pzdr
KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='KrzyHo' post='81116' date='23.01.2008, 08:55 ']Moją kukurydzę w poniedziałek wysłali z Hong Kongu a pół godziny temu zadzwoniła miła pani z UPS z wawy z pytaniem co jest w przesyłce, więc podałem jej kod taryfy :-)
Powiedziała, że jak dziś celnicy się wyrobią z odprawą, to jutro mi dostarczą, więc można powiedzieć błyskawicznie :-) Wynika też z tego że żółci nie wpisują taryfy na liście przewozowym skoro z UPS dzwonią.

Pzdr
KrzyHo[/quote]

A moja kukurydza chyba jeszcze nie jest w Polsce... W systemie "sledzenia" UPS przez strone www nie moge jej odnalezc, dzwonilem do UPS w Polsce i jeszcze tej przesylki nie maja. Chyba twoja przyleciala jakims wczesniejszym samolotem <_<. Mam nadzieje, ze moja dotrze przed weekendem :>

Pozdr,

K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='KKL' post='81117' date='23.01.2008, 09:19 ']A moja kukurydza chyba jeszcze nie jest w Polsce... W systemie "sledzenia" UPS przez strone www nie moge jej odnalezc, dzwonilem do UPS w Polsce i jeszcze tej przesylki nie maja. Chyba twoja przyleciala jakims wczesniejszym samolotem :). Mam nadzieje, ze moja dotrze przed weekendem :>

Pozdr,

K.[/quote]

Numer przesyłki UPS,który podają jest niewłaściwy, dlatego nie możesz go odnaleźć. Musiałem dzwonić do US by chińczyk podał mi właściwy. Odnośnie kodu opłaty celnej, to do mnie nikt nie dzwonił.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='janek_pl' post='81126' date='23.01.2008, 10:23 ']Numer przesyłki UPS,który podają jest niewłaściwy, dlatego nie możesz go odnaleźć. Musiałem dzwonić do US by chińczyk podał mi właściwy. Odnośnie kodu opłaty celnej, to do mnie nikt nie dzwonił.

Pozdrawiam[/quote]

Mi podali prawidlowy numer jak dzisiaj do nich zadzwonilem. Przesylka ma byc dostarczona jutro, ale ze wzgledu na sztywne procedury UPS dostane ja pozniej (pod adresem domowym nikogo nie bedzie w ciagu dnia, a zmienic adres dostawy pozwalaja dopiero jak zostawia awizo). Trudno.. kodu taryfy celnej nie musialem podawac, oclili "prawidlowo" :>. Chinczycy widac podali numer o ktory ich prosilem i celnik zinterpretowal wlasciwie :>. Oplaty maja wyniesc lacznie okolo 140 zl.

Pozdr,

K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ja już swoją kukurydzę mam w domu :-)
Nieźle się sprawili! No ale w końcu jak biorą 45$ za paczkę...
Zaraz biorę dysk 750GB i do boju!

Pzdr
KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kukurydza, tez juz dojechala. Niestety, pozno z pracy wroce, wiec jeszcze pare godzin zanim zaczne zabawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='KrzyHo' post='81349' date='24.01.2008, 13:42 ']... Zaraz biorę dysk 750GB i do boju![/quote]
KrzyHo a jaki masz dysk? Możesz się pochwalić? Wszyscy narzekają że PH strasznie się grzeje z dyskiem.
Ale ktoś opisywał dysk Seagate 750GB 7200.10 (chyba model ST3750640A). Podobno z nich chodzi cicho i nie nagrzewa się zbyt mocno.
Jestem na etapie wyboru dyski do PH i zmieram informacje .... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='KKL' post='81139' date='23.01.2008, 11:31 ']Mi podali prawidlowy numer jak dzisiaj do nich zadzwonilem. Przesylka ma byc dostarczona jutro, ale ze wzgledu na sztywne procedury UPS dostane ja pozniej (pod adresem domowym nikogo nie bedzie w ciagu dnia, a zmienic adres dostawy pozwalaja dopiero jak zostawia awizo). Trudno.. kodu taryfy celnej nie musialem podawac, oclili "prawidlowo" :>. Chinczycy widac podali numer o ktory ich prosilem i celnik zinterpretowal wlasciwie :>. Oplaty maja wyniesc lacznie okolo 140 zl.

Pozdr,

K.[/quote]

właśnie przyjechała moja kukurydza, opłat też mam 140 zł, ale kurier powiedział, że to cło. chyba się pomylił, na karcie obciążyli mnie 552,45, więc zakładam że to w okolicach VATu jest.

dołączam się do pytania o dyski!
polecajcie jakieś duuuuuuuuuuuuuuuuuże niegrzejące się i ciche, czekamy na typy....

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leży przede mną jeszcze zimny :-) nowiutki Seagate 750GB ST3750640A[b]V[/b]
To V oznacza, że jest przeznaczony do sprzętu A/V (Seria SV35). Nie wiem jak będzie działał, bo ja z dyskiem jeszcze w pracy, a kukurydza w domu.
Mam nadzieję, że moja Mro-żonka nie wrzuciła jej do mikrofali jak przeczytała, że to Popcorn ;)
A wracając do dysku, to zobaczymy jak się sprawdzi. Generalnie ta seria ma oczywiście tą samą mechanikę a różni się firmware i elektroniką.
Zapis jest realizowany w inny sposób, jest trochę cichszy, mniej się grzeje i w urządzeniach z odpowiednim chipem, jak nie jest używany, to się usypia i na to najbardziej liczę.
A jak będzie w rzeczywistości, to się okaże.

KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swieza dostawa doleciala do Polski i wszyscy dzisiaj dostali kukurydze. Niewiedziec dlaczego mi dla odmiany dowalili 9% clo (podali jako konwerter muzyczny) chociaz im tez napisalem prosbe o zmiane taryfikatora celnego.. mniejsza z tym .. wyszlo 200zl z oplatami wszystkimi. Paczka szla 4 dni od otrzymania maila potwierdzajacego wyslanie - to tak dla potomnych do informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='KrzyHo' post='81384' date='24.01.2008, 19:15 ']Właśnie leży przede mną jeszcze zimny :-) nowiutki Seagate 750GB ST3750640A[b]V[/b]
To V oznacza, że jest przeznaczony do sprzętu A/V (Seria SV35). Nie wiem jak będzie działał, bo ja z dyskiem jeszcze w pracy, a kukurydza w domu.

KrzyHo[/quote]


Witaj,

I jak ten dysk sie sprawuje mam zamiar kupić ten dokładnie ten sam. Byłbym wdzięczny za jakieś opinie.

Kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...