Skocz do zawartości
finalcell

mkv problem

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy odpalać mkv bo mam The.Matrix.1999.1080p.HDDVD.x264-hV i nie moge sobie poradzić cały czas mi klatkukuje, dźwięk sie rozjeżdża używam kmp a kodeki to coreave 1.6
komp raczej nie stanowi problemu bo 3400+,1,5gb ramu, geforce 6600GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj zwiększyć bufor w KMP w ustawieniach kontrola filtrów/filtr źródłowy do 50MB. Jeśli to nie pomoże, to możesz wypróbować tryb super szybkość Alt+F, ale jakość może być wtedy nieco niższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja rada:
Odinstaluj posiadane kodeki - większość.
Zainstaluj ffdshow kompilacja 1650 z 2007.11.28 oraz Cyberlink PowerDVD v.7.xx dla mpeg2 no i oczywiście MatroskaSplitter z 18-11-2007.

Ja mam tylko geforce 6600, procesor dwurdzeniowy AMD 4600 (2400 MHz) i na większości tego typu plików obciążenie maksymalne jest na 60%.
Jeszcze nie spotkałem się z filmem 1080p, który by "rwał".

Oglądam (testuję) na [b]SubEdit-Player[/b], Windows Media Player, Media Player Classic.

Wszystkie działają idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na super szybkości idzie dźwięk na miejscu ale to nie o to chodzi jutro powalcze z ffdshow, ale odbiegne od tematu
jest jakas szansa na odpalenie tego na laptopie 1,7ghz 512mb i radeon 9700 (dokładnie to firegl2) 1440 idzie mi płynnie ale 1920 juz nie pewnie walka z kodekami da efekt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja się podłączę.

Co będzie lepsze Haali Media Splitter czy Matroska Splitter. Aktualnie mam Haali i wszystko ok, ale może Matroska daje lepszą jakość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem na myśli oczywiście Haali Media Splitter.
Od dawna program instalacyjny nazwany jest MatroskaSplitter
Ostatnią wersję można pobrać [url="http://haali.cs.msu.ru/mkv/"]tutaj[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...