Skocz do zawartości
  • 0
SamP

Menu serwisowe w Sony 32D3000

Pytanie

Witam!
Czy ktoś mógłby łopatologicznie wytłumaczyć jak wejść do menu serwisowego? Jakie klawisze do tego służą, naciskać je razem czy po kolei? Kombinacja I+ 5 VOL+ Power u mnie nie działa ale może nie tak to naciskałem. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Witam!
Również dołączam się do prośby powyżej.
Proszę o pomoc jak uaktywnić menu serwisowe w tym modelu.
Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Kombinacja jak najbardziej prawidłowa z tym że TV musi być na czuwaniu. Oczywiście POWER (zielony przycisk) na pilocie.

Ja mam jednak inny kłopot - w swoim TV nie mam zegarka - czy u was tez tak jest? Moze go wlasnie w menu trzeba wlaczyc ale zadnej takiej opcji nie znalazlem.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='stempell' post='84705' date='09.02.2008, 21:13 ']Kombinacja jak najbardziej prawidłowa z tym że TV musi być na czuwaniu. Oczywiście POWER (zielony przycisk) na pilocie.

Ja mam jednak inny kłopot - w swoim TV nie mam zegarka - czy u was tez tak jest? Moze go wlasnie w menu trzeba wlaczyc ale zadnej takiej opcji nie znalazlem.

Pozdr[/quote]Zgadza się, tylko, że trzeba to zrobić szybko. O jaki zegarek chodzi?. W swoim nic takiego nie mam a i w instrukcji nie rzuciło mi się w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='SamP' post='84759' date='10.02.2008, 09:45 ']Zgadza się, tylko, że trzeba to zrobić szybko. O jaki zegarek chodzi?. W swoim nic takiego nie mam a i w instrukcji nie rzuciło mi się w oczy.[/quote]

Str 31 instrukcji. Tam gdzie jest Timer powinna tez być możliwość ustawienia zegara (tylko w trybie ANALOG) a u mnie jest tylko Timer wyłączania i włączania. W innych Sonkach (niższej klasy 32") Zegar jest ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='stempell' post='84976' date='11.02.2008, 00:33 ']Str 31 instrukcji. Tam gdzie jest Timer powinna tez być możliwość ustawienia zegara (tylko w trybie ANALOG) a u mnie jest tylko Timer wyłączania i włączania. W innych Sonkach (niższej klasy 32") Zegar jest ...[/quote]
Faktyczmnie jest. U mnie pokazuje się pole do wypełnienia, wchodzę i ustawiam. Działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Wie ktoś jak to można zmienić, czy to wina oprogramowania czy jednak jakieś ustawienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='stempell' post='85146' date='11.02.2008, 21:50 ']Wie ktoś jak to można zmienić, czy to wina oprogramowania czy jednak jakieś ustawienia?[/quote]
Może spróbuj wszystko zresetować? Zdaje się, że jest taka opcja jak "zerowanie wszystkiego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='SamP' post='85155' date='11.02.2008, 22:59 ']Może spróbuj wszystko zresetować? Zdaje się, że jest taka opcja jak "zerowanie wszystkiego".[/quote]

Nie bardzo sie na tym wyznaje i nie wiem gdzie tego szukac i jak to zmienic. Ktos wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='stempell' post='85626' date='14.02.2008, 01:45 ']Nie bardzo sie na tym wyznaje i nie wiem gdzie tego szukac i jak to zmienic. Ktos wie?[/quote]
Menu/ustawienia/ustawienia i na samym końcu jest zerowanie wszystkiego. Ustawienia występują dwa razy, to nie jest błąd:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...