Skocz do zawartości
Gresh

SAMSUNG LE32M87BD + PS3 HDMi = PROBLEM!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ps3 40 gb podłaczona kablem hdmi do telewizora samsung le32m87bd.
Jesli mam właczoną rozdzielczosc 720p w konsoli, a w telewizorze opcjie JUST SCAN ( czyli 1:1 )
to po lewej i prawej stronie obrazu na samych krawedziach mam białe zakłócenia, na dole i na górze ekranu znacznie mniejsze...

Czy jest to wina telewizora, konsoli, kabla?
A moze wina firmware'u w telewizorze ?

Przy opcji w telewizorze wlaczonej 16:9 - wady tej nie widać - co nie znaczy ze nie wystepuje.

prosze o rady !!
gresh@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam identyczny problem na 26 calowej Sony Bravii Jakies przezroczyste paski latają jak włączę telewizje.W sony nie wiele mi powiedzieli widać mają bardzo kompetentna obsługę...Jak znajdziesz rozwiązanie tego problemu proszę o kontakt. GG:4301569

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety wina jest w 100% telewizora - jakiś brak kompatybilności z sygnałem HDMI z konsoli ps3
sprawdzalem kilka konsol z moim telewizorem i zawsze występuje ten problem,
z innymi telewizorami ( niestety inne modele innych marek ) problem nie istnieje

prawdopodobnie upgrade firmwaru by moze pomogl, nie mam czasu tego zrobic,
moze zrobie to w tym tygodniu, jak nie to reklamuje telewizor i żądam wymiany na inny wolny od tej jakże wkurwiajacej wady.

32 cale to malo, trzeba blisko siedziec telewizora i po lewej i po prawej w strzelankach zwlaszcza widac zaklocenia, ktore czlowieka doprowadzaja do szału - zważywszy na cene telewizora i całe te robienie wody z mózgu jeśli chodzi o HIGH DEFINITION, NEXT GEN GRAPHIC ect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...