Jump to content
Sign in to follow this  
dawmac

Jaki LCD `52

Recommended Posts

Witam
Jako stary miłośnik plazm :) zastanawiam się czy nie kupić LCD ;) Od trzech tygodni jestem w Polsce i w sobote wracam do Anglii a w domu nie mam TV :) musze coś w końcu kupić. Nie chce wydawać dużo kasy na TV bo i tak go sprzedam za 2 - 3 miesiące :) .
Prosze o jakies rady odnośnie LCD, czy może liepiej pozostać przy plaźmie.

pozdr. dawmac

Dawmac - dla mnie jesteś MISTRZEM ŚWIATA :):):):);):):):)

Kurcze , mało nie zwaliło mnie z fotela ......

Serdecznie pozdrawiam.

BoDeX ®

[quote name='BoDeX' post='78811' date='11.01.2008, 19:42 ']Dawmac - dla mnie jesteś MISTRZEM ŚWIATA :):):):);):):):)

Kurcze , mało nie zwaliło mnie z fotela ......

Serdecznie pozdrawiam.

BoDeX ®[/quote]

:lol:
dobrze, ze potrafie kogos rozbawic :lol:

wiem, ze pod pewnymi wzgledami trudno za mna nadazyc i zrozumiec ale coz, taki moj urok :lol:
naczytalem sie testow o LCD chyba z 10 kg i ZAWSZE jest info ze ten TV radzi cobie lepiej ze smuzeniem albo gorzej, o zadnym LCD nie napisano > NIE MA PROBLEMOW ze zmuzeniem. Oj nie wiem czy bym byl w sanie to smuzenie znosic, zwlaszcza ze ogladanie filmow to jedna z nielicznych rozrywek nocnych ( sa inne ale o tych na innym forum :lol: )
wie moze ktos jaka jest roznica miedzy panasonickiem angielkim PZ70 / PZ700 a polskim py700 / py70 ; pv700 / pv70. Wiem ze poszczegolne modele z jednej grupy roznia sie glosnikami ale czy jest jeszcze jakas roznica.
pozdr. dawmac

TOBIE DOGODZIĆ , TO CIĘŻKA SPRAWA .... WSPÓŁCZUJĘ MAŁŻONCE .... ;)

Już kupowałeś :

- PROJEKTOR
- RPTV
- PDP - dużego SAMA , PIONEERA
- a teraz " [b]Jako stary miłośnik plazm zastanawiasz się czy nie kupić LCD[/b] " :):):):):) ... tak na ... 3 miesiące !!! :):):)

... a tak Ci fajnie szło - miało być dobrze , dużo i niedrogo !!! :)

Połączenie Stereo z Kinem przy pomocy Preampa XLR Onkyo + Twoja końcówka + Wadia + głośniki stereo + kino od B&W + 58" Samsunga !!!

No i oczywiście zachcialo Ci się ... przygód !!! :) Ty nie szukasz celu , Ty lubisz tą pogoń za króliczkiem .... :)

Kombinuj dalej - lubię Cie czytać - czasami mam niezły masaż brzucha za który z góry serdecznie dziękuję ... :)

Pozdrawiam.

BoDeX ®

ps. Sam50" sprzedany ?

;) ze swojej stanowczści to słyne już na niejednym forum :) ale kilka spraw załatwionych:
- stereo sobie jest i żyje swoim życiem ( tez ciągle kombinuje al eto nei to forum :) )
- amplituner 905 jest i zostanie, system 5.1 B&W MT30 jest i zostanie, Toshiba XE1 jest i zostanie
- BR jest PS3 ale będzie zmiana na LX70A
- TV ciągłe kombinacje, ale jak dla mnie to jest najbardziej zmieniający się element bo co kilka miesięcy jest nowy model i dużo można dużo jeszcze poprawić nie wspominając o nowych technologiach.

ale powiedzcie mi wszyscy czy lepiej ... kupić LCD czy Plazme ( w UK pionka kuro lx5080 ze standem można kupic za równowartość 13.000zł ) a samsunga `50full hd za 6500zł więc można ześwirować

pozdr. dawmac

[size=1]PS Sam 50 sprzedany za 7000zł :) drożej niż teraz za nowego zapłacę :)[/size] Edited by dawmac

[quote name='andsie1' post='78838' date='11.01.2008, 22:06 ']Skoro masz problem z wyborem TV, proponuję CRT.

AS.[/quote]

a gdzi eja znajdę CRT 50 cali ;) moja żona zła jest na mnie że chce kupić tylko 50 cali i żałuje na 58 cali czy 63 cale samsunga. Jakoś ni emogę się przekonac że 58 cali jest droższy o dwa razy od 50 cali samsunga lub ż ekuro 50 cali kosztuje dwa razy tyle co samsung 50 cali. Tak więc dzisiaj kupiłe po raz kolejny P96 `50 .

pozdr. dawmac

Wybierz 3 modele w sieci - 2 gorsze zwróć i masz problem rozwiązany ... ;)

Poczytaj relację z CES - idą nowe linie , więc za niedługo całą zabawę rozpoczniesz od nowa ... :):):)

Pzdr.

BoDeX ®

[quote name='BoDeX' post='78871' date='12.01.2008, 00:03 ']Wybierz 3 modele w sieci - 2 gorsze zwróć i masz problem rozwiązany ... ;)

Poczytaj relację z CES - idą nowe linie , więc za niedługo całą zabawę rozpoczniesz od nowa ... :):):)

Pzdr.

BoDeX ®[/quote]

w Anglii nie ma tak pieknie jak w Polsce :) kto mi da 3 TV abym sobie potestowal :)
ja tam lubie ta zabawe na ktorej po za zabawa jeszcze moge co nie co zarobic ( albo nie stracic ). Juz sprawa na miesiac z TV zamknieta , kupiony samsung P96 `50. Jednak juz niedlugo kolejne przygody niezrównowzonego HD maniaka przy zakupie TV marzec 2008 :)
pozdr. dawmac

;) Jesteś ... przezabawny .... :)

Zamienił stryjek siekierkę na ... siekierkę .... :)

Jaka teraz cena , jeśli mogę zapytać ? No i czemu nie chociaż 58" ?

Pzdr.

BoDeX ®

[quote name='BoDeX' post='78875' date='12.01.2008, 00:10 ']:) Jesteś ... przezabawny .... :)

Zamienił stryjek siekierkę na ... siekierkę .... :)

Jaka teraz cena , jeśli mogę zapytać ? No i czemu nie chociaż 58" ?

Pzdr.
BoDeX ®[/quote]

a wiec tak:
swojego sama sprzedalem za 7000zl ( mial z 3 miesiace ) a teraz kupilem za 1450 funtwo czyli okolo 6750zl nowego :) ktorego i tak sprzedam za miesiac - dwa. Funt bedzie tanial wiec i tak go sprzedam za 1450 funtow w PL a bede mial nowy TV. Dzieki temu nie musze wymieniac funtow na zlotowki w kantorze po smiesznym kursie no i moge sie bawic w zakupy TV dzieki czemu z danego sklepu internetowego dostaje lepsze ceny :)
Na zakupie jakiego kolwiek innego TV na pewno bym stracil, a tak przeczekam "spokojnie" az stanieja top modele i ich zakup bedzie "rozsadny" a nie emocjonalny :)
pozdr. dawmac

[url="http://shopping.msn.co.uk/prices/shp/?itemId=10303896"]£1382[/url] to rzeczywiście połowa 50" KURO .

Pzdr.