Skocz do zawartości
bartasGR20

Panasonic TH-37PV7P vs TX-32LX70P

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Porównuje plasme z lcd, więc może ktoś uzna to za kuriozalne porównanie, ale naprawdę nie wiem na co się zdecydować :rolleyes:
LCD podnoszony jest przez Was pod niebiosa, a o plaźmie cisza. Co więcej, mimo że plasma jest więksa o 5 cali, to jest o prawie 500 zl tańsza.
DO czego ma służyć ; przede wszystkim kablówka (bez szans na wersję cyfrową), DVD i sporadycznie przeglądanie zdjęć. Liczba złącz jest dla mnie mniej istotna.
Jednym słowem : PROSZĘ O WASZE OPINIE I POMOC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj
Przy bardzo podobnych założeniach musiałem dokonać identycznego wyboru.
Wybrałem plazmę ze względu na dużo lepsze radzenie sobie z sygnałem SD średniej i słabej jakości.

Moja rada: czytaj fora takie jak to, ale na koniec przejdź się po sklepach i pooglądaj te telewizory.
Ja na podstawie samej wyczytanej teorii miałem mętlik, ale pierwsze wizyta porównawcza w sklepie wszystko wyprostowała :-)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='UbU' post='79027' date='12.01.2008, 20:29 ']Witaj
Przy bardzo podobnych założeniach musiałem dokonać identycznego wyboru.
Wybrałem plazmę ze względu na dużo lepsze radzenie sobie z sygnałem SD średniej i słabej jakości.

Moja rada: czytaj fora takie jak to, ale na koniec przejdź się po sklepach i pooglądaj te telewizory.
Ja na podstawie samej wyczytanej teorii miałem mętlik, ale pierwsze wizyta porównawcza w sklepie wszystko wyprostowała :-)

Pozdrawiam[/quote]
Witaj UbU, już wybrałem. Wybór padł na również na plazmę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...