Skocz do zawartości
finalcell

sieczka przy wymuś 1080 radeon

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem walcze jak by to laptopa do tv podpiąć w laptopie leży ati fire gl2 max rozdzielczośc matrycy to 1600x1200 i chce podłączyć kablem tech+link dvi-hdmi do toshiby z3030.
TV wykrywa po wielu klikaniach na oślep różnych konfiguracjach mam ładny obraz przy opcji wypuś 720, przy 1080 obraz sie pojawia ale jest "pocięty" tak jak by wiatr wiał i przesówał niektóre linie

Czym to jest podyktowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='finalcell' post='78455' date='10.01.2008, 12:20 ']mam problem walcze jak by to laptopa do tv podpiąć w laptopie leży ati fire gl2 max rozdzielczośc matrycy to 1600x1200 i chce podłączyć kablem tech+link dvi-hdmi do toshiby z3030.
TV wykrywa po wielu klikaniach na oślep różnych konfiguracjach mam ładny obraz przy opcji wypuś 720, przy 1080 obraz sie pojawia ale jest "pocięty" tak jak by wiatr wiał i przesówał niektóre linie

Czym to jest podyktowane ?[/quote]
ta karta widocznie mimo że ma ta rozdziałkę to nie daje tego sygnału

miałem coś takiego na radku 9500, zmien kartę i już

i pytanie jeszcze mam po co zmieniać rozdziałkę na wyższą niż 1280x720
przecież z odległości większej niż 0,5 metra i tak nie uświadczysz różnicy

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='finalcell' post='78455' date='10.01.2008, 11:20 ']mam problem walcze jak by to laptopa do tv podpiąć w laptopie leży ati fire gl2 max rozdzielczośc matrycy to 1600x1200 i chce podłączyć kablem tech+link dvi-hdmi do toshiby z3030.
TV wykrywa po wielu klikaniach na oślep różnych konfiguracjach mam ładny obraz przy opcji wypuś 720, przy 1080 obraz sie pojawia ale jest "pocięty" tak jak by wiatr wiał i przesówał niektóre linie

Czym to jest podyktowane ?[/quote]

To co opisujesz przypomina przeplot, napisz konkretne nazwy filmów i wersje z jakimi masz takie problemy - czyżby 1080i ?, włącz w playerze deinterlacing, czasem także identyczne efekty powstają gdy się włączy deinterlacing na materiale który ma już usunięty przeplot : 720p, 1080p.

Postaraj się ustawić natywną rozdzielczość tej Toshiby czyli pewnie 1920 x 1080.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ikonki za duze mi sie wydają :lol: , tak to jest 1080i czyli że odświerzanie jest na 30hz + przeplot ale jak zmienie na 60 to nic sie nie pojawia
może karta nie daje rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='finalcell' post='80310' date='19.01.2008, 11:44 ']bo ikonki za duze mi sie wydają :lol: , tak to jest 1080i czyli że odświerzanie jest na 30hz + przeplot ale jak zmienie na 60 to nic sie nie pojawia
może karta nie daje rady?[/quote]
piszemy "odświeżanie". Polecam FireFox'a, który ma wbudowaną funkcję sprawdzania pisowni.
Ta Toshiba przyjmuje sygnał 1080p60 po HDMI ale ta karta nie wyrabia tyle po DVI:
[url="http://support.dell.com/support/edocs/video/firegl2/en/specs.htm"]http://support.dell.com/support/edocs/vide...l2/en/specs.htm[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...