Jump to content
Sign in to follow this  
krakusek

Dylemat wyboru LCD 32" do 3tyś

Recommended Posts

Witam,

kilka dni temu postanowiłem, że zakupie TV LCD. Jako ze pokój w którym bedzie stał jest dość wąski (ok. 3,5 m.), wybór padł na 32". Dodatkowym kryterium była cena (ponizej 3tyś zł - im taniej tym lepiej :D ). Głównym źródłem sygnału które bede uzywal to kablówka (UPC), czasami takze filmy DVD. Przeglądałem różne fora i-netowe itp. i duzo osob zachwalalo Toshibe model 32c3500. Postanowiłem obejzec jak wyglada ten TV w sklepie z podłączonym sygnalem SD, i nie bylo źle, jednak niedaleko stał Sharp model LC32AD5E i wydawało mi sie, że ma lepszą jakość obrazu (prawie jak obraz z TV kineskopowego), a na obydwu telewizorach lecialo TVP1 (czyli chyba najgorsza jakosc jaka moze byc :)).

No i teraz mam dylemat, chciałbym kupic TV który bedzie się najlepiej sprawdzał w kablówce, a zarazem nie opustoszy on mojej kieszeni.
Narazie wybieram miedzy Toshiba 32c3500 i SHARP LC32AD5E.

Czy mógłby ktoś mi pomóc ? Chciałbym jak najszybciej kupic TV :D

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

[quote name='krakusek' post='78170' date='09.01.2008, 10:47 ']nikt nie pomoze ?[/quote]

Byłeś sklepie widziałeś jak grają oba modele i oczekujesz, żeby ktoś za Ciebie podjął decyzję?
Opinie, opiniami, ale sprawdzenie organoleptyczne jest najlepsze.

to jak te TV sa podlaczone w sklepach pozostawia duzo do zyczenia (szczegolnie jezeli jest to MM). Nigdy tez niewiadomo czy sklep nie stara sie "wypchnąć" dany model z magazynów i sztucznie go "podkręca" lub daje jemu najlepszy sygnal.

Witaj dylemat ten sam co ja mialem tez w mm i wybralem Sharpa i jestem zadowolony zeby miec dobry obraz to i tak musi byc 100 h a Sharp ma szybka matryce wiecz smuzenie niezawsze jest pozdrawiam hdmaniakow

Porównalem obydwa modele w sklepie jak sobie radza z serialem nagranym na DVD, i zaufalem moim oczom :)
Wybralem Sharpa... i nie zaluje ;) Czern moglabybyc lepsza, ale tragedii niema :) Jak na ta klase cenowa myslalem ze bedzie gorzej :)

Teraz tylko pozostał mi wybór kabli PC->TV oraz wybór taniego kina domowego i takze okablowania do niego :)