Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
fhroma

DD 5.1 a HDTV

Question

WITAM.
Chciałbym zapytać czy jest sens podłączyć dekoder C+ hd cyfrowo z amplitunerem kina domowego.Czy jakiekolwiek programy nadawane są w DD 5.1.
Może poprostu podłączyć zwykłymi cinchami

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
O ile pamiętam, kiedyś cyfra dawała niektóre rzeczy w 5.1, nie wiem jak jest teraz, bo zrezygnowałem z dziadostwa. Podłączyć nie zaszkodzi, a nóż zaczną nagle puszczać większość (lub część) w 5.1?

• 0
Canal+ Film SD i HD (oraz Sport jak już film idzie) nadaje mnóstwo filmów w 5.1. Stanowczo warto, bo właściwie wszystkie HD są w 5.1 a SD też kupa.
No i NatGeo HD też w 5.1 idzie.

To tyle w sprawie "dziadostwa"...

• 0

Dodam jeszcze , że TVN , TVN7 leci w DD. Czasami relacje i filmy na TVP1 oraz TV Polonia również. Ja akurat ściągam TV POLONIA z Astry i nie wiem czy ktoś zauważył ale oni nadają ją od dłuższego czasu w DD. Także moim skromnym zdaniem warto ...

P.S.
Jak masz możliwość odbioru Astry to do tego co powyżej dojdzie Ci "kilka" kanałów w DD oraz chyba jedna lub dwie stacje radiowe z Astry nadające muzykę poważną w DD. Decyduj sam :):D:D

Edited by daniel76

• 0
[quote name='maxiuca' post='78044' date='08.01.2008, 14:41 ']To tyle w sprawie "dziadostwa"...[/quote]

Dla mnie dziadostwo, bo od początku istnienia C+ w Polsce byłem abonentem najwyższego pakietu, a potraktowali mnie jak potencjalnego głupka, któremu wszystko można wmówić - dziadami stali się dla mnie w momencie zabawy ze starym klientem, któremu przez 45 dni (sic!) nie potrafili najpierw wymienić karty, następnie dekodera, a na końcu włączyć sygnału - płaciłem za usługę, której nie otrzymałem. Obudzili się dopiero wtedy, jak zrezygnowałem z ich usłu. Dlatego dla mnie C+, to dziadostwo i tyle. Nie znaczy to jednak, że nie przyznałem racji, iż nadają w przeciwieństwie do innych platform w 5.1 - sam pamiętam, nie wiedziałem jednak czy nadal.

To tyle w sprawie mojej opinii na temat dziadostwa...

• 0

A to fakt, klienta mają głęboko w doopie... Dlatego niektórzy też mają ich głęboko w doopie i oglądają pełny pakiet płacąc za najniższy :)

• 0
Ja jestem uczciwym klientem, nie oszukuję, nie kombinuję (w sensie płacenia za najniższy, a oglądania najwyższego pakietu), a jedynie wymagam tego, za co płacę. Jak ktoś nie chce moich pieniędzy i okazuje absolutny brak kompetencji, ja nie zamierzam na siłę ich wciskać - w końcu jest wolny wybór, dlatego też pozbyłem się dziadostwa.

Dobra, kończę, bo się off topic robi.

Pozdrawiam