Skocz do zawartości
  • 0
fhroma

DD 5.1 a HDTV

Pytanie

WITAM.
Chciałbym zapytać czy jest sens podłączyć dekoder C+ hd cyfrowo z amplitunerem kina domowego.Czy jakiekolwiek programy nadawane są w DD 5.1.
Może poprostu podłączyć zwykłymi cinchami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
O ile pamiętam, kiedyś cyfra dawała niektóre rzeczy w 5.1, nie wiem jak jest teraz, bo zrezygnowałem z dziadostwa. Podłączyć nie zaszkodzi, a nóż zaczną nagle puszczać większość (lub część) w 5.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Canal+ Film SD i HD (oraz Sport jak już film idzie) nadaje mnóstwo filmów w 5.1. Stanowczo warto, bo właściwie wszystkie HD są w 5.1 a SD też kupa.
No i NatGeo HD też w 5.1 idzie.

To tyle w sprawie "dziadostwa"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dodam jeszcze , że TVN , TVN7 leci w DD. Czasami relacje i filmy na TVP1 oraz TV Polonia również. Ja akurat ściągam TV POLONIA z Astry i nie wiem czy ktoś zauważył ale oni nadają ją od dłuższego czasu w DD. Także moim skromnym zdaniem warto ...

P.S.
Jak masz możliwość odbioru Astry to do tego co powyżej dojdzie Ci "kilka" kanałów w DD oraz chyba jedna lub dwie stacje radiowe z Astry nadające muzykę poważną w DD. Decyduj sam :):D:D

Edytowane przez daniel76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='maxiuca' post='78044' date='08.01.2008, 14:41 ']To tyle w sprawie "dziadostwa"...[/quote]

Dla mnie dziadostwo, bo od początku istnienia C+ w Polsce byłem abonentem najwyższego pakietu, a potraktowali mnie jak potencjalnego głupka, któremu wszystko można wmówić - dziadami stali się dla mnie w momencie zabawy ze starym klientem, któremu przez 45 dni (sic!) nie potrafili najpierw wymienić karty, następnie dekodera, a na końcu włączyć sygnału - płaciłem za usługę, której nie otrzymałem. Obudzili się dopiero wtedy, jak zrezygnowałem z ich usłu. Dlatego dla mnie C+, to dziadostwo i tyle. Nie znaczy to jednak, że nie przyznałem racji, iż nadają w przeciwieństwie do innych platform w 5.1 - sam pamiętam, nie wiedziałem jednak czy nadal.

To tyle w sprawie mojej opinii na temat dziadostwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A to fakt, klienta mają głęboko w doopie... Dlatego niektórzy też mają ich głęboko w doopie i oglądają pełny pakiet płacąc za najniższy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Ja jestem uczciwym klientem, nie oszukuję, nie kombinuję (w sensie płacenia za najniższy, a oglądania najwyższego pakietu), a jedynie wymagam tego, za co płacę. Jak ktoś nie chce moich pieniędzy i okazuje absolutny brak kompetencji, ja nie zamierzam na siłę ich wciskać - w końcu jest wolny wybór, dlatego też pozbyłem się dziadostwa.

Dobra, kończę, bo się off topic robi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...