Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
bili1999

jak to polaczyc

Question

witam
mam problem z podlaczeniem mojej kamery panasonic NV GS80 do plazmy panasonic TH37PX70BA .
Podlaczam ja kablem ktory byl przy kamerze wyjscie z dzeka na 3 czincze
podlaczam pod komponent w plazmie bo inaczej nie ma jak i jest obraz ale czarno-bialy to samo jest gdy podlaczam aparat cyfrowy obraz czarno-bialy nic sie nie da przestawic zaby byl kolor juz roznych sposobow probowalem .
I moje pytanie jest a wlasciwie prosba jakim kablem innym mozna to polaczyc
zaby byl kolor dzieki za pomoc

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Może masz w kamerze lub w TV włączany tryb SECAM, jeśli istnieje tam taka opcja, to może być wtedy przyczyną. W taki razie wystarczy to tylko wyłączyć.

• 0
[quote name='B737 Captain' post='77859' date='07.01.2008, 16:46 ']Może masz w kamerze lub w TV włączany tryb SECAM, jeśli istnieje tam taka opcja, to może być wtedy przyczyną. W taki razie wystarczy to tylko wyłączyć.[/quote]

nie mam takiej opcji ani w kamerze ani w plazmie

• 0
No i jak znam życie , to zaraz coś zmajstrujesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chłopie - to jest wyjście composite (żółty) dźwięk L (biały) i dźwięk R (czerwony) , nie żaden component !!!!!!!!!!!!!!

[b]KUP PRZEJŚCÓWKĘ 3 CHINCH NA EURO I TAK PODŁĄCZ - O ILE JUŻ CZEGOŚ NIE USZKODZIŁEŚ !!!!!!!!! [/b]

NIE BYŁO INSTRUKCJI ??????

pZDR.

• 0
[quote name='BoDeX' post='77866' date='07.01.2008, 17:10 ']No i jak znam życie , to zaraz coś zmajstrujesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chłopie - to jest wyjście composite (żółty) dźwięk L (biały) i dźwięk R (czerwony) , nie żaden component !!!!!!!!!!!!!!

[b]KUP PRZEJŚCÓWKĘ 3 CHINCH NA EURO I TAK PODŁĄCZ - O ILE JUŻ CZEGOŚ NIE USZKODZIŁEŚ !!!!!!!!! [/b]

NIE BYŁO INSTRUKCJI ??????

pZDR.[/quote]

wlasnie juz podlaczylem pod av przejsciowka temat zamknac